kulA napisał(a):Mafi napisał(a):"Buahahahaha"- Pfff... nie zakrztus sie czasem tylko...
Czytaj ze zrozumieniem... sorry, ale dla mnie 18-latek jest na tyle dorosly zeby samemu decydowac w co ma sie ubierac i takich decyzji mamusia za niego podejmowac nie musi ani szkola tym bardziej.
I jakos dla mnie wyznacznikiem doroslosci nie jest to czy ktos mieszka sam i "utrzymuje" sie sam... i nie napisalam, ze decydowanie o sobie stanowi o doroslosci, a to ze w pewnym wieku mozna juz decydowac o sobie i swoich sprawach a na pewnbo takich jak jakies pieprzone mundurki!
ta, w wieku 18 lat masz prawo nie chodzic tez do szkoly, nie jestem zwolennikiem mundurkow, nie jestem tez ich przeciwnikiem
Bardzo glebokie to bylo...
Tak. Liceum o ile sie nie myle obowiazkowe nie jest, wiec... co za tym idzie mozna i nie chodzic.
