
Basketman napisał(a):Ja ide chyba do kumpla 5 letniego. Zgrzewka Piccolo i jazda. Jak ktos chce mnie znalezc, to niech szuka dzis w nocy w Izbie Wytrzezwien.
, swego czasu bardzo mi smakował ten

Basketman napisał(a):Hehe. Moj kumpel 5 letni mnie wykiwal i wyprawil urodziny w River, a mnie tam nie wpuszcza wiec.. Poszedlem z moja UKOCHANĄ kobietą na spacerek ;*
, ale dlaczego by Cię nie wpuścili? Nie te latka? 
ZAINTERESOWANA napisał(a):kurczaczek napisał(a):Ja, walizka, żelazko i jedziemy
Po co Ci żelazko?

ale czuje, ze szybko odpadne 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości