studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » niedziela, 5 lut 2006, 15:24

zazdroszcze tym co maja ferie i czyste konto. Jeszcze 4 dni i 2 egzaminy i bedzie po wszystkim.. feee :(
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Agnes » poniedziałek, 6 lut 2006, 11:45

zaliczylam statystyke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hehe :) nareszcie po sesji :P

ziummmmm zaczynaja sie ferie :):):):) :D
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » poniedziałek, 6 lut 2006, 13:03

sesja sesja i po sesji :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Adit » poniedziałek, 6 lut 2006, 14:33

Budyn napisał(a):sesja sesja i po sesji :P


SESjA ?? nie ma sesji..sa ferie :D :D :D :D
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » poniedziałek, 6 lut 2006, 15:10

no ba nie liczac dzisiejszego egzaminu to juz tydzien sie obijam :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Peny » wtorek, 7 lut 2006, 13:52

Jeszcze tylko czwartek i do domu.. logika.. zobaczymy co to bedzie ;>
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez cichy » wtorek, 7 lut 2006, 18:00

jeszcze jutro socjologia [smilie=sick.gif] i filozofia [smilie=sick.gif] , choc wydaje mi sie, ze jutro pojde chyba tylko dowiedziec sie kiedy jest poprawka z tego szitu :evil:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Adit » wtorek, 7 lut 2006, 18:07

cichy napisał(a):jeszcze jutro socjologia [smilie=sick.gif] i filozofia [smilie=sick.gif] , choc wydaje mi sie, ze jutro pojde chyba tylko dowiedziec sie kiedy jest poprawka z tego szitu :evil:


Dwa najfajniejsze przedmioty, a ty marudzisz? :wink:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » wtorek, 7 lut 2006, 18:23

Adit napisał(a):
cichy napisał(a):jeszcze jutro socjologia [smilie=sick.gif] i filozofia [smilie=sick.gif] , choc wydaje mi sie, ze jutro pojde chyba tylko dowiedziec sie kiedy jest poprawka z tego szitu :evil:


Dwa najfajniejsze przedmioty, a ty marudzisz? :wink:

fajna to jest matma dyskretna, analiza matematyczna, algerba liniowa z geometra analityczna, ale napewno nie ten szajs i w dodatku ustny... :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Agnes » wtorek, 7 lut 2006, 18:27

cichy napisał(a):jeszcze jutro socjologia [smilie=sick.gif] i filozofia [smilie=sick.gif] , choc wydaje mi sie, ze jutro pojde chyba tylko dowiedziec sie kiedy jest poprawka z tego szitu :evil:



dokladnie najlepsze przedmioty jakie moga byc :) i mowi to studentka jedego z nich :lol:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » wtorek, 7 lut 2006, 21:24

Powoli w głowie się tworzy treść magisterki.
Tylko pisać nie ma kto, może poczytam i powiem że mam wszystko w głowie i nie będę pisał. :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » środa, 8 lut 2006, 00:33

Z ostatniego egzaminu wywalczyłam 5 :)
Pierwszy semestr już za mną! :)
Tylko ddlaczzego ja nie mam ferii :( :x
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Agnes » środa, 8 lut 2006, 14:52

kurczaczek napisał(a):Z ostatniego egzaminu wywalczyłam 5 :)
Pierwszy semestr już za mną! :)
Tylko ddlaczzego ja nie mam ferii :( :x


bo niegrzeczne dziewczynki nie zasluguja na ferie :P
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Adit » środa, 8 lut 2006, 19:43

cichy napisał(a):
Adit napisał(a):
cichy napisał(a):jeszcze jutro socjologia [smilie=sick.gif] i filozofia [smilie=sick.gif] , choc wydaje mi sie, ze jutro pojde chyba tylko dowiedziec sie kiedy jest poprawka z tego szitu :evil:


Dwa najfajniejsze przedmioty, a ty marudzisz? :wink:

fajna to jest matma dyskretna, analiza matematyczna, algerba liniowa z geometra analityczna, ale napewno nie ten szajs i w dodatku ustny... :twisted: :twisted: :twisted:


[smilie=sick.gif] [smilie=sick.gif] Przepraszam... :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości