
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nareszcie po sesji
:):):) 
Adit napisał(a):cichy napisał(a):jeszcze jutro socjologiai filozofia
, choc wydaje mi sie, ze jutro pojde chyba tylko dowiedziec sie kiedy jest poprawka z tego szitu
Dwa najfajniejsze przedmioty, a ty marudzisz?

cichy napisał(a):jeszcze jutro socjologiai filozofia
, choc wydaje mi sie, ze jutro pojde chyba tylko dowiedziec sie kiedy jest poprawka z tego szitu
i mowi to studentka jedego z nich 
cichy napisał(a):Adit napisał(a):cichy napisał(a):jeszcze jutro socjologiai filozofia
, choc wydaje mi sie, ze jutro pojde chyba tylko dowiedziec sie kiedy jest poprawka z tego szitu
Dwa najfajniejsze przedmioty, a ty marudzisz?
fajna to jest matma dyskretna, analiza matematyczna, algerba liniowa z geometra analityczna, ale napewno nie ten szajs i w dodatku ustny...![]()
![]()
Przepraszam... 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości