1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez qrczak » poniedziałek, 24 paź 2005, 19:08

keeper napisał(a):Było miło...Dla mnie jak na razie taki zjazd, to żadna atrakcja (za młoda jestem, no i często tam bywam..służbowo) :wink:


Też jeszcze za młody jestem na zjazdy absolwentów, może za 5 lat.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez keeper » poniedziałek, 24 paź 2005, 19:20

qrczak napisał(a):
keeper napisał(a):Było miło...Dla mnie jak na razie taki zjazd, to żadna atrakcja (za młoda jestem, no i często tam bywam..służbowo) :wink:


Też jeszcze za młody jestem na zjazdy absolwentów, może za 5 lat.


Oo za 5 lat, będzie się działo :wink: Będzie chyba tylko mały problem z ustaleniem moich personaliów. W księdze pamiątkowej zrobili ze mnie..Karolinę :) ( w sumie tez ładnie)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » piątek, 28 paź 2005, 07:22

A czy na dzisiaj sa zaplanoweane jakies atrakcje?
Moze pojawie sie na jakis czas na dlugiej przerwie.. ^_^
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 7 lis 2005, 22:26

przepraszac :D ja miec male pytanie :D
piatek mamy wolny...ale czy wczesniej wpadnie nam moze jakis apel? :twisted: (apel=wolna godzina ;) )
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez fern » wtorek, 8 lis 2005, 15:19

Raczej nie... mianowicie, nasza klasa (1D) miała do wyboru organizacje jednego apelu spośród dwóch wybranych, tematycznie:

- z okazji Święta Niepodległości
- uchwalenia Konstytucji.

Wybraliśmy to drugie, więc wątpie, że ktoś inny zorganizuje apel na z okazji 11.11, chyba że będzie tylko taka krótka gadanka.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Mariol » wtorek, 8 lis 2005, 17:22

Uchwalenie konstytucji..?? :shock:
Już nikt nie myśli o biednych trzecich klasach... :(
Mariol
 

Postprzez fern » wtorek, 8 lis 2005, 19:08

Widocznie w oczach grona profesorów trzecie klasy mają lepsze rzeczy do roboty... choć jak pamiętam mój brat w tamtym roku wystawiał z ówczesną 3C jasełka po góralsku :D
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olcia » wtorek, 8 lis 2005, 19:16

fern napisał(a):Widocznie w oczach grona profesorów trzecie klasy mają lepsze rzeczy do roboty... choć jak pamiętam mój brat w tamtym roku wystawiał z ówczesną 3C jasełka po góralsku :D


jasełka? :lol:
hm.. może 3 mat-fizy by tez zrobiły jakieś jasełka? :D :twisted: albo klasa europejska, co Kamila? :twisted:

a moja klasa robi światowy dzień AIDS czy coś podobnego... zobaczymy czy wypali nasz pomysł.. :oops:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 8 lis 2005, 19:37

olkakg napisał(a):[jasełka? :lol:
hm.. może 3 mat-fizy by tez zrobiły jakieś jasełka? :D :twisted: albo klasa europejska, co Kamila? :twisted:

a moja klasa robi światowy dzień AIDS czy coś podobnego... zobaczymy czy wypali nasz pomysł.. :oops:


3 mat fiz bardzo chetnie tylko najpierw dodaj do doby kilka godzin abysmy mieli czas na zrobienie czegos ciekawego ;) bo poki co to stoimy w miejscu nawet z polonezem :lol:
a tak pozatym to..nauka nauka nauka ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olcia » wtorek, 8 lis 2005, 19:42

redlovebloodgirl napisał(a):
3 mat fiz bardzo chetnie tylko najpierw dodaj do doby kilka godzin abysmy mieli czas na zrobienie czegos ciekawego ;) bo poki co to stoimy w miejscu nawet z polonezem :lol:
a tak pozatym to..nauka nauka nauka ;)


a właśnie... polonez... :P
chciałabym raz zobaczyć jak Wam idzie ta nauka... :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Mariol » wtorek, 8 lis 2005, 20:36

olkakg napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):
3 mat fiz bardzo chetnie tylko najpierw dodaj do doby kilka godzin abysmy mieli czas na zrobienie czegos ciekawego ;) bo poki co to stoimy w miejscu nawet z polonezem :lol:
a tak pozatym to..nauka nauka nauka ;)


a właśnie... polonez... :P
chciałabym raz zobaczyć jak Wam idzie ta nauka... :twisted:


klasie 3 mat fiz jak idzie...?? chcesz to zobaczyć..??
toż to samobójstwo... :lol: :lol: :lol:
Mariol
 

Postprzez Olcia » wtorek, 8 lis 2005, 20:37

Mariol napisał(a):
klasie 3 mat fiz jak idzie...?? chcesz to zobaczyć..??
toż to samobójstwo... :lol: :lol: :lol:


chce.. chce :twisted: :P
to kiedy macie próbe? ;>
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 8 lis 2005, 21:21

olkakg napisał(a):
Mariol napisał(a):
klasie 3 mat fiz jak idzie...?? chcesz to zobaczyć..??
toż to samobójstwo... :lol: :lol: :lol:


chce.. chce :twisted: :P
to kiedy macie próbe? ;>

hehe jak nam sie zachce(i przedewszystkim jednej osobie sie zachce...) i jak nam pozwola :P czyli ee nigdy? :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » wtorek, 8 lis 2005, 23:03

olkakg: sama jesteś jak te -jasełka :P . Co tu patrzec... jak mat-fiz, tańczyć nie umie? :P (tyż Was kocham) :hyhy:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Falbor » środa, 9 lis 2005, 16:28

yyy tego no :) kiedy jest w ogole studniowka? :twisted:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości