WZT napisał(a):0,5 na 4 bo dzisiaj kolega ma urodziny a jak wstane bedzie trzeba sie czegos znowu z nim napic...
tylko sie nie przyznawaj bratu jakie ilosci wodki wy tam pijecie w tym akademiku bo cie wysmieje

WZT napisał(a):0,5 na 4 bo dzisiaj kolega ma urodziny a jak wstane bedzie trzeba sie czegos znowu z nim napic...

DeeJay napisał(a):Mafi napisał(a):wróciłam z Riverkrótko
ja się dopiero rozkręcałam
ale fajnie było
prawda Madziula?
![]()
to co nie podchodzicie do deejay'a eh niedobre dziewczynki
a potem jedna z koleżanek podeszła...
Pozdrawiam 
kamila napisał(a):.. a później idziemy romansowaćagentWomen napisał(a):idę do kina

kamila napisał(a):i co było się bać?agentWomen napisał(a):(...)ale drugiej części się boję..
"nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło"Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości