studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » piątek, 3 lut 2006, 21:00

pastor napisał(a):
Mafi napisał(a):chyba jednak trochę szczęścia mam, egzamin przełożony na za 2 tygodnie, jeśli jeszcze na jutro trochę tego szczęścia starczy to jutro zamiast chodzić to będę fruwać :p:) :) :P


a widzisz... :twisted: :twisted: :twisted:

a ja juz mam ferie i hmmm pije piwko :twisted: :twisted: :twisted:


ja też mam ferie w zasadzie :p a piwko pić będę jutro... albo z radości albo z żalu... :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez cichy » piątek, 3 lut 2006, 21:08

pastor napisał(a):
cichy napisał(a):
pastor napisał(a):a ja juz mam ferie i hmmm pije piwko :twisted: :twisted: :twisted:

[beeep eng.] to jest jawna niesprawiedliwosc :twisted: :twisted: :twisted:

a Ty jak zwykle marudzisz i uwazam, ze tu sprawiedliwosc jest wielka bo ferie u mnie to pojecie wzgledne :twisted: :twisted: :twisted:

nie znasz sie :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez .Y. » piątek, 3 lut 2006, 22:36

Mam ferie! :D
Wszystko do przodu, od kolegi-geja spisalam wszystkie notatki na egzaminie dzisiejszym i jest fajowo :D
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez Martius » piątek, 3 lut 2006, 23:02

Panie songo popraweczka z geografii, niby proste zaliczenie a jednak dostał pan dwójeczkę..Trza pogadać z szefunciem ze pisemny mi nie leży, wole ustnie zaliczać
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Chuck_Norris » piątek, 3 lut 2006, 23:54

cichy napisał(a):
pastor napisał(a):
cichy napisał(a):
pastor napisał(a):a ja juz mam ferie i hmmm pije piwko :twisted: :twisted: :twisted:

[beeep eng.] to jest jawna niesprawiedliwosc :twisted: :twisted: :twisted:

a Ty jak zwykle marudzisz i uwazam, ze tu sprawiedliwosc jest wielka bo ferie u mnie to pojecie wzgledne :twisted: :twisted: :twisted:

nie znasz sie :twisted: :twisted: :twisted:




ahahhahahahahahahahahaha ja nie mam kolegów gejów no chyba ze o tym nie wiem
Chuck_Norris
 

Postprzez Chuck_Norris » piątek, 3 lut 2006, 23:55

Chuck_Norris napisał(a):
cichy napisał(a):
pastor napisał(a):
cichy napisał(a):
pastor napisał(a):a ja juz mam ferie i hmmm pije piwko :twisted: :twisted: :twisted:

[beeep eng.] to jest jawna niesprawiedliwosc :twisted: :twisted: :twisted:

a Ty jak zwykle marudzisz i uwazam, ze tu sprawiedliwosc jest wielka bo ferie u mnie to pojecie wzgledne :twisted: :twisted: :twisted:

nie znasz sie :twisted: :twisted: :twisted:




ahahhahahahahahahahahaha ja nie mam kolegów gejów no chyba ze o tym nie wiem


stachu nie to zacytowalem,
skasuj to :)
Chuck_Norris
 

Postprzez Rymek_Hunter » piątek, 3 lut 2006, 23:58

Prawo zaliczyłem na 4 LOL "I'm in!!" :) jeszcze tylko historia gospodarcza :/ idę się uczyć :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » sobota, 4 lut 2006, 12:21

No i już po sesji...! :aloha:
Nie taki diabeł straszny jak go malują :P :szczesliwy:
Ogolnie cztery z pięciu egzaminów zaliczone na same 4 i jedno 4,5 :D Czekam do poniedziałku na wyniki z ostatniego egzaminu ale zapewne będzie do przodu :P
Niestety moja uczelnia jest dziwna bo już od poniedziałku mam zajęcia :/ :huh:
Nie mam zadnych ferii :(
Ale i tak się cieszę ze sesja zimowa już za mną :D :twisted: :doh:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Olga » sobota, 4 lut 2006, 15:46

No to mam jeden egzamin uwalony :ranting: Nawet nie musze czekac na wyniki .......... a ja głupia chodzę i nie mogę przestać się smiać :lol: .... to z bezsilności.
Kułam 2 tygodnie, wyryłam na pamięć 200 stron książki, 7 - 8 godzin dziennie .... na 13 rozdziałów 12 miałam/mam w małym palcu. Dużo skomplikowanych rzeczy, podziałów, konkretów ... czegoś co jest na prawdę ważne, potrzebne, godne uwagi .......
A na egzaminie:
Pierwsze pytanie to jakaś zupełna pierdoła, duperela, szczegół, przez 5 minut zastanawiałam się o co facetowi wogóle chodzi :shock: .... doszłam do tego, ale się okazalo, że jednak nie do końca o to miał na myśli ;/
Drugie pytanie ...... jak można się domyśleć ..... dotyczyło właśnie tego jednego, jedynego rozdziału, którego nie wykułam, bo już nie miałam siły :doh:
Takie jest właśnie to moje cholerne szczęście .... poprzedni egzamin pisałam 13 w piątek :lol: Najgorsze jest to, że cała nauka, tyle godzin poszlo do śmieci :cry: .... i w marcu wszystko od nowa :ranting:
Ja chyba nie powinnam studiować .... studia wyraźnie nie lubią mojej osoby :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Agnes » niedziela, 5 lut 2006, 00:34

kazió napisał(a):
Agnes napisał(a):oj koniec laby, kilka prac napisanych w domku w swieta a teraz czas wracac do domku-- drugiego domku i uczelni 8)

co piekne szybko sie konczy..... mam nadzieje ze z sesja tez tak bedzie :lol:

pozdro dla meza, Nemo, Yen , Fido , WZT i wszystkich studentow :P

Do zobaczenia po sesji :cry:


twoja uczelnia to ta we wrzeszczu na miszewskiego ?
jesli tak , to wspolczuje, podobno trudno sie tam utrzymac :twisted:


hmmm no we wrzeszczu...a co?
kurde wrocilam do domku, juz po wszystkich egzaminach, jestem w szoku 9 egzaminow a w tym 7 piątek, mojej wspolkokatorki chlopak zaczal mnie od kujonow wyzywac :lol: :lol: niezle mi poszlo, :):)
czekam na ostatni wynik egzaminu w poniedzialek, kurde jak nie zalicze to bede musiaz wracac do Gdanska :shock: hmmm :oops: jakos sobie tego nie wyobrazam :!:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Chuck_Norris » niedziela, 5 lut 2006, 02:30

tere fere, ty wyzej. studiujesz ekonomie w Moskwie?
Chuck_Norris
 

Postprzez Suzy » niedziela, 5 lut 2006, 12:32

... plany na dziś - praca, praca, praca ... i tyle na ten temat .... :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Nemo » niedziela, 5 lut 2006, 13:47

Agnes napisał(a):
kazió napisał(a):
Agnes napisał(a):oj koniec laby, kilka prac napisanych w domku w swieta a teraz czas wracac do domku-- drugiego domku i uczelni 8)

co piekne szybko sie konczy..... mam nadzieje ze z sesja tez tak bedzie :lol:

pozdro dla meza, Nemo, Yen , Fido , WZT i wszystkich studentow :P

Do zobaczenia po sesji :cry:


twoja uczelnia to ta we wrzeszczu na miszewskiego ?
jesli tak , to wspolczuje, podobno trudno sie tam utrzymac :twisted:


hmmm no we wrzeszczu...a co?
kurde wrocilam do domku, juz po wszystkich egzaminach, jestem w szoku 9 egzaminow a w tym 7 piątek, mojej wspolkokatorki chlopak zaczal mnie od kujonow wyzywac :lol: :lol: niezle mi poszlo, :):)
czekam na ostatni wynik egzaminu w poniedzialek, kurde jak nie zalicze to bede musiaz wracac do Gdanska :shock: hmmm :oops: jakos sobie tego nie wyobrazam :!:


Brawo Siostra!! tzrba bedzie sie wybrac na maly toascik :wink: :drunk: :beer:
Zaliczysz !!! Bedzie dobrze!! Musi byc!!! Głowa do goory!! :P :wink:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości