TISAJA, to bylo do Ciebie, ale Budynia tez bym za to zastrzelil!!!
report5, wyszedles na tym zdjeciu jak Tom Hanks
pastor napisał(a):wspomnienie napisał(a):Pastorek a co Tobie sie w Głowę stało?
Berecik![]()
![]()

Bruno napisał(a):Uwaga - zaginał berecik, opozycyjny do moherow - ostatnio byl widziany na glowie pewnego typa...

ZAINTERESOWANA napisał(a):Bruno napisał(a):Uwaga - zaginał berecik, opozycyjny do moherow - ostatnio byl widziany na glowie pewnego typa...
Fajny berecik... kojarzy mi się z muzyką reegae...![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości