kołysanka napisał(a):ja jeżdżę do Marii Saczko do Białogardu i jak na razie sobie chwalę

Pigul napisał(a):prawidlowo rozwijajaca sie ciaza nie wymaga comiesiecznych badan USG. jednak coraz czesciej lekarze wykonuja comiesieczne badania dla uspokojenia mam, ktore bardziej wierza opinii lekarza gdy widza bijace serduszko na usg ... to po pierwsze
po drugie ... w Kołobrzegu nie ma dobrych ginekologow ... drugie poronienie z zatrzymaniem martwego plodu (ok. 8 tygodnia) i nie potrafia ocenic co jest przyczyna. nawet nie potrafia wykluczyc zespolu antyfosfolipidowego czy zaburzen genetycznych
rada: szukaj lekarza ginekologa poza granicami Miasta



ale w bardzo pozytywnym sensie. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, sama dopytuje o wiele rzeczy, jak nie jest w stanie na swoim sprzęcie czegoś dokładnie sprawdzić, to mówi wprost, że warto wykonać jeszcze takie i takie badania. Tak jakby sama przeżywała ciążę razem z nami (bo chodzę na badania z mężem).
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości