PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

Postprzez jacekk. » sobota, 15 mar 2008, 16:02

ma ktos jakies pomysly co mam kupic na swieta dla siostry 12 lat i brata 18 lat????
cos najlepiej taniego-do 50 zl na osobe i fajnego, bo ja mam calkowity brak koncepcji..
a dla starych-tak do 100 zl????
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Martius » niedziela, 16 mar 2008, 00:00

:twisted:
Dla starych najlepszym prezentem będzie zacząć pisać i mówić "rodzice "
To nie boli prawda-i ze 100wy jeszcze reszta zostaje :lol:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Flo » niedziela, 16 mar 2008, 09:09

Martius napisał(a)::twisted:
Dla starych najlepszym prezentem będzie zacząć pisać i mówić "rodzice "
To nie boli prawda-i ze 100wy jeszcze reszta zostaje :lol:


zgadzam sie z przedmowca :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jacekk. » niedziela, 16 mar 2008, 10:33

Martius napisał(a)::twisted:
Dla starych najlepszym prezentem będzie zacząć pisać i mówić "rodzice "
To nie boli prawda-i ze 100wy jeszcze reszta zostaje :lol:


masz nasrane w glowie, ksiadz rydzyk jestes czy co????forumowy moralista???piszesz bzdury nie na temat. zapisz sie do pisu, do kolka radia maryja he he
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez Martius » niedziela, 16 mar 2008, 11:58

Może i mam nasrane .
Rydzyk ? Nie dziekuje .
moralista też nie .
bzdury - no może czasami
Jak chcesz znać moje poglądy polityczne to najbliżej mi do P.O
Radio Maryja - a co to jest ?
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez rysio » niedziela, 16 mar 2008, 12:33

u mnie w rodzinie nie ma zwyczaju dawania prezentów na wielkanoc.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

Postprzez FiDo » niedziela, 16 mar 2008, 14:36

jacekk. napisał(a):ma ktos jakies pomysly co mam kupic na swieta dla siostry 12 lat i brata 18 lat????
cos najlepiej taniego-do 50 zl na osobe i fajnego, bo ja mam calkowity brak koncepcji..
a dla starych-tak do 100 zl????


po co kase tracic. idz starym jaja pomaluj
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

Postprzez jacekk. » niedziela, 16 mar 2008, 15:16

FiDo napisał(a):
jacekk. napisał(a):ma ktos jakies pomysly co mam kupic na swieta dla siostry 12 lat i brata 18 lat????
cos najlepiej taniego-do 50 zl na osobe i fajnego, bo ja mam calkowity brak koncepcji..
a dla starych-tak do 100 zl????


po co kase tracic. idz starym jaja pomaluj


milcz spamerze...
pokazales ze masz łeb jak dziecko piecioletnie...
i starczy...
ten temat nie jest po to by jacys debile i frajerzy sie wykazywali.wiec jak na razie zero odpowiedzi
jacekk.
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 16:19
Lokalizacja: Białogard

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

Postprzez FiDo » niedziela, 16 mar 2008, 15:23

jacekk. napisał(a):milcz spamerze...
pokazales ze masz łeb jak dziecko piecioletnie...
i starczy...
ten temat nie jest po to by jacys debile i frajerzy sie wykazywali.wiec jak na razie zero odpowiedzi


proponuje dowiedziec sie co slowo spamer oznacza zanim skompromitujesz sie po raz kolejny :wink:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

Postprzez kamila » niedziela, 16 mar 2008, 15:29

FiDo napisał(a): :*
fido jakis ty wylewny (w uczuciach) sie zrobiles :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

Postprzez FiDo » niedziela, 16 mar 2008, 15:31

kamila napisał(a):
FiDo napisał(a): :*
fido jakis ty wylewny (w uczuciach) sie zrobiles :P


ej, po co to zrobilas? specjalnie edytowalem ta wiadomosc :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: PREZENTY NA SWIETA-CO KUPIC...POMYSLY

Postprzez kamila » niedziela, 16 mar 2008, 15:34

FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):
FiDo napisał(a): :*
fido jakis ty wylewny (w uczuciach) sie zrobiles :P
ej, po co to zrobilas? specjalnie edytowalem ta wiadomosc :lol:
wlasnie po to, by uwiecznic twe igraszki :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » niedziela, 16 mar 2008, 17:55

jacek czas odstawic proszki, i zajac sie zona i dzieckiem a nie ciskac sie nie sadzisz?
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » niedziela, 16 mar 2008, 17:58

:twisted: W forum siła
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości