Jak się wymigać po złapaniu na "suszarkę"?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Generał » czwartek, 20 wrz 2007, 19:03

1. Nie ma ustawy o miarach i wagach i nigdy nie było
2. Ustawa o miarach (bo taka jest) kończy się na art 34.
3. Sąd z zasady nakłada większą karę niż można otrzymać od policji.
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Postprzez MAJAK » piątek, 21 wrz 2007, 17:17

Bardzo ryzykowny sposób uniknięcia mandatu - bez nowego sprawnego i należycie wyposażonego auta nie polecam. Panowie policjanci (jak wiadomo z różnych względów jest ich dwóch), zaraz sprawdzą dokładnie dokumenty, stan techniczny samochodu, światła, luz kierownicy, głębokość bieżnika opon, legalizację gaśnicy i inne wyposażenie. Może to spowodować odebranie dowodu rejestracyjnego. W szczególnej sytuacji gdy kierowca jest sam mogą go oskarżyć o agresywne zachowanie i wezwać na pomoc radiowóz prewencji.
Jednym słowem płacz i płać.
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Postprzez kazió » sobota, 22 wrz 2007, 17:08

Zwlaszcza z kolobrzeska milicja tego bym nie probowal, banda zakompleksionych niedorozojow mowie o prewencji.
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez j0shu4 » sobota, 22 wrz 2007, 17:26

kazió napisał(a):Zwlaszcza z kolobrzeska milicja tego bym nie probowal, banda zakompleksionych niedorozojow mowie o prewencji.

no chyba troche przesadziles masz jakis problem z policjantem idz do prokuratury
nie generalizuj cwiercintelektualisto a moze sie myle ?
nie czyn drugiemu co tobie niemile
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kazió » niedziela, 23 wrz 2007, 11:44

gdybys zostal skuty i spalowany zwyzywany, za to tylko, ze sie do policjanta odezwales( nie obrazajac go) pozniej ponizany na komendzie, pewnie nadal bys nie generalizowal. Ćwierćintelektualisto ? Co, tata na komendzie pracuje ?
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez j0shu4 » niedziela, 23 wrz 2007, 12:09

kazió napisał(a):gdybys zostal skuty i spalowany zwyzywany, za to tylko, ze sie do policjanta odezwales( nie obrazajac go) pozniej ponizany na komendzie, pewnie nadal bys nie generalizowal. Ćwierćintelektualisto ? Co, tata na komendzie pracuje ?

powtorze masz problem z policja idz do prokuratury
nic nie bierze sie z niczego ,a w cudowne przypadki nie wierze
to male miasto i ludzie sie z reguly znaja
tata nie zyje nie pracowal w komendzie bystrzaku
i zebys zrozumial poprzedniego posta
bezkarnie obrazasz ludzi jak chcesz pocfaniaczyc to pobaw sie w jurka kilera przed lustrem
tylko nie spadaj na glowe :twisted:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mist » niedziela, 23 wrz 2007, 12:33

j0shu4 napisał(a):bezkarnie obrazasz ludzi jak chcesz pocfaniaczyc to pobaw sie w jurka kilera przed lustrem
tylko nie spadaj na glowe :twisted:


czy w takim razie wypada zniżać sie do takiego poziomu- jakikolwiek on był?
tak retorycznie zapytam, bo moim zdaniem pojechałeś z tą osobistą wycieczką ćwierćintelektualną - się chyba od moda wymaga większego dystansu?

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez barmaid » niedziela, 23 wrz 2007, 12:57

Wielu jest takich, którym kazió zalazł ;p Taki typ. J0sh, wyluzuj, zajaraj :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez j0shu4 » niedziela, 23 wrz 2007, 13:15

Mist napisał(a):
j0shu4 napisał(a):bezkarnie obrazasz ludzi jak chcesz pocfaniaczyc to pobaw sie w jurka kilera przed lustrem
tylko nie spadaj na glowe :twisted:


czy w takim razie wypada zniżać sie do takiego poziomu- jakikolwiek on był?
tak retorycznie zapytam, bo moim zdaniem pojechałeś z tą osobistą wycieczką ćwierćintelektualną - się chyba od moda wymaga większego dystansu?

pozdrawiam

musialem narysowac gdyby trudno bylo zrozumiec "nie czyn drugiemu co tobie niemile"
obrazasz kogos pamietaj ze kij ma dwa konce , i z pewnoscia milo mu sie nie zrobilo
tak jak ludziom pracujacym w policji i tyle
dystans do tego nie potrzebny raczej kreda i tablica
i'm easy like a sunday morning
ograniczam palenie :wink:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez barmaid » niedziela, 23 wrz 2007, 13:21

a ja jedzenie pomidorów :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Mist » niedziela, 23 wrz 2007, 15:56

a propos i`m easy - zerknijcie na to: http://www.youtube.com/watch?v=HbH4mcW3JIs

:twisted: :twisted: :twisted:

sry za kolejny offtop :)
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez j0shu4 » niedziela, 23 wrz 2007, 16:15

OT
:lol: :lol: :lol: :lol:
bo trzeba umiec sie wyluzowac
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kacper » niedziela, 23 wrz 2007, 22:01

Mist napisał(a):a propos i`m easy - zerknijcie na to: http://www.youtube.com/watch?v=HbH4mcW3JIs

:twisted: :twisted: :twisted:

sry za kolejny offtop :)


a to był kurczaczek czy kaczuszka :wink:
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez kasiorad » niedziela, 23 wrz 2007, 22:33

w tych czasach wypadało by odróżniać gatunki drobiu bo można się przelecieć :twisted: na kaczuszce. to niestety był kurczaczek :cry:
kasiorad
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 23 wrz 2007, 21:51

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości