ZLOT 21.07 na swiezym powietrzu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

ZLOT 21.07 na swiezym powietrzu

Postprzez Flo » poniedziałek, 16 lip 2007, 18:24

Po burzliwych rozmowach bedzie zlot w sobote, pewnie pod molo z winemw reku :twisted:

Na razie jest pewne ze Fido tam bedzie, ja tylko informuje z braku posiadania przez Fida neta

Slyszalem jednak ze pojawi sie rowniez Wielebny :roll:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » poniedziałek, 16 lip 2007, 19:16

No tak, ale jedna uwaga - SatH słusznie zauważył, że przecież wtedy Sunrise wypada. Wiecie co się będzie w mieście - a tym bardziej na plaży działo? Nie wyobrażam sobie tego. Ale powodzenia życzę. ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » poniedziałek, 16 lip 2007, 19:21

Mafi napisał(a):No tak, ale jedna uwaga - SatH słusznie zauważył, że przecież wtedy Sunrise wypada. Wiecie co się będzie w mieście - a tym bardziej na plaży działo? Nie wyobrażam sobie tego. Ale powodzenia życzę. ;)


miejsce do ustalenia, spokojnie :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EmDeKa » poniedziałek, 16 lip 2007, 19:31

Tego dnia koło molo ma być też Grzegorz Turnau z Dorotką Miśkiewicz. Jeśli miałbym wybrać wino w ręku, a w/w koncert - to jednak poszedłbym na koncert. A tak mnie kusi jakiś zlot :twisted: Kurcze... nie ma innych terminów? W końcu są wakacje :roll:
Nie to, że torpeduję.... a zresztą... za modem i tak nikt nie tęskni :lol:
EmDeKa
 

Postprzez Flo » poniedziałek, 16 lip 2007, 19:32

EmDeKa napisał(a):Tego dnia koło molo ma być też Grzegorz Turnau z Dorotką Miśkiewicz. Jeśli miałbym wybrać wino w ręku, a w/w koncert - to jednak poszedłbym na koncert. A tak mnie kusi jakiś zlot :twisted: Kurcze... nie ma innych terminów? W końcu są wakacje :roll:
Nie to, że torpeduję.... a zresztą... za modem i tak nikt nie tęskni :lol:


beda jeszcze okazje :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 16 lip 2007, 19:33

EmDeKa napisał(a):Tego dnia koło molo ma być też Grzegorz Turnau z Dorotką Miśkiewicz. Jeśli miałbym wybrać wino w ręku, a w/w koncert - to jednak poszedłbym na koncert. A tak mnie kusi jakiś zlot :twisted: Kurcze... nie ma innych terminów? W końcu są wakacje :roll:
Nie to, że torpeduję.... a zresztą... za modem i tak nikt nie tęskni :lol:

mozemy zmoddowac impreze Em wchodzisz ? :wink:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 16 lip 2007, 21:32

j0shu4 napisał(a):mozemy zmoddowac impreze Em wchodzisz ? :wink:


Booosh.. a jakieś preferencyjne warunki? [smilie=look.gif]
Znajomości, układy, układziki, wazelinka... i jakieś przekleństwo, obgadywanko, awanturkę da sie przemycić?
SatH.. ratuuuj.. :lol:

Winko odpada... ja w końcu chceeeeee.... patrz podpis :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Deja Vu » wtorek, 17 lip 2007, 00:29

Flo - improwizuj dalej :lol:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Flo » wtorek, 17 lip 2007, 05:19

Deja Vu napisał(a):Flo - improwizuj dalej :lol:


Tobie to genialnie idzie, wiec nie odbiore Ci roboty
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » wtorek, 17 lip 2007, 17:14

Zmieniłam zdanie. :D

Jak dostanę listę osób jakie będą to się zastanowię. :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości