Lord Vader w Kołobrzegu ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Lord Vader w Kołobrzegu ?

Postprzez mimoza » sobota, 24 lut 2007, 20:57

zanosi się na to, ze do Kołobrzegu przybędzie na miejsce prezydenta Gromka wysłannik wojewody znany w Warszawie jako Lord Vader... cieszycie się ? Niech moc będzie z Wami ! Prawdopodobnie stanie się to już na początku marca, tak ustalono dzisiaj w na posiedzeniu regionalnego PiS w Stargardzie Szczecińskim - a było ostro...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez telka_es » sobota, 24 lut 2007, 21:08

uuuuuuuuuuuuu...............


bedzie kosmicznie...........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez McCool » sobota, 24 lut 2007, 21:14

p.o. prezydenta Lord Vader ?
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez mimoza » sobota, 24 lut 2007, 21:27

McCool napisał(a):p.o. prezydenta Lord Vader ?


podobno - wiadomo, już podobno kto ma się w niego wcielić
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez dziewuszka » sobota, 24 lut 2007, 21:37

Podobno wiadomo, czy Ty wiesz?
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Bruno » sobota, 24 lut 2007, 21:40

mimoza napisał(a):
podobno - wiadomo, już podobno kto ma się w niego wcielić


"dziennikarstwo" po kolobrzesku...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » sobota, 24 lut 2007, 21:49

dziewuszka napisał(a):Podobno wiadomo, czy Ty wiesz?


dzisiaj zapadła decyzja, ale ja nazwiska Vadera nie znam - wiem kto wie... wie ale On nie powie... do pewnego czasu...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » sobota, 24 lut 2007, 21:51

Bruno napisał(a):
mimoza napisał(a):
podobno - wiadomo, już podobno kto ma się w niego wcielić


"dziennikarstwo" po kolobrzesku...


zlituj się - co forum ma wspólnego z dziennikarstwem - ? czytaj gazety i portale, jak łakniesz dziennikarstwa... ja tu sobie bleblam dla rozrywki - a Ty, nie ?
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Bruno » sobota, 24 lut 2007, 21:57

mimoza napisał(a):zlituj się - co forum ma wspólnego z dziennikarstwem - ? czytaj gazety i portale, jak łakniesz dziennikarstwa... ja tu sobie bleblam dla rozrywki - a Ty, nie ?

Plotki, ploteczki w dziale "miasto kolobrzeg" ?? Zlituj sie ty i wrzucaj tedy dla rozrywki to do "hyde parku". W twoim zawodzie plotki i ploteczki swiadcza jedynie o braku rzetelnosci. Nawet tu, na tym forum. Ale w jedym masz racje - informacje na takim poziomie jaki prezentujesz nic wspolnego z nim nie maja.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » sobota, 24 lut 2007, 22:00

mimoza, widzisz, taki Twój okropny zawód, że nawet w łóżku musisz zachowywać się po dziennikarsku i być rzetelny, bo się jeszcze kobieta przyczepi :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez mimoza » sobota, 24 lut 2007, 22:03

Bruno napisał(a):
mimoza napisał(a):zlituj się - co forum ma wspólnego z dziennikarstwem - ? czytaj gazety i portale, jak łakniesz dziennikarstwa... ja tu sobie bleblam dla rozrywki - a Ty, nie ?

Plotki, ploteczki w dziale "miasto kolobrzeg" ?? Zlituj sie ty i wrzucaj tedy dla rozrywki to do "hyde parku". W twoim zawodzie plotki i ploteczki swiadcza jedynie o braku rzetelnosci. Nawet tu, na tym forum. Ale w jedym masz racje - informacje na takim poziomie jaki prezentujesz nic wspolnego z nim nie maja.


Bruno

W kuluarach posiedzeń politycy także rozmawiają, nie są to oficjalne wieści ale są ciekawe - nie rozróżniasz hucpy z Lordem od newsa ? Zamiast rozmawiać, zaczepisz - mnie, to bez sensu chyba? Nie mam się zamiaru kłócić...

gadamy tu o realnym wariancie ale nie są to wieści oficjalne - takie są zalety forum - nie wiem o co Ci chodzi z tym zaczepkami, bywaj
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » sobota, 24 lut 2007, 22:05

McCool napisał(a):mimoza, widzisz, taki Twój okropny zawód, że nawet w łóżku musisz zachowywać się po dziennikarsku i być rzetelny, bo się jeszcze kobieta przyczepi :)


kobiety są cudne w każdej sytuacji... w tych nawet ciekawsze / sic /
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » niedziela, 25 lut 2007, 15:22

w sumie ten temat chyba będzie lepiej się czuł w parku - co tez uprzejmie postuluję... do admina / pozdr
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez McCool » niedziela, 25 lut 2007, 19:27

mimoza, a Lord Vader to dlatego że na astmę choruje? :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości