Straż Miejska

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Straż Miejska

Postprzez emkry » środa, 14 lut 2007, 22:42

Mandaty w kraju to przeszłośc u nas nie !!
emkry
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 20:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » środa, 14 lut 2007, 22:52

wpadles wylewac gorzkie zale z powodu mandatu?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jAc_EnTy » środa, 14 lut 2007, 23:33

Bardzo dobrze, że wlepiają mandaty. Jak jest zakaz, to jest zakaz. Ludzie stawiają tam, gdzie chcą, bo nie chce im się przejść 100 czy 50m do sklepu. A później tyle potrąceń pieszych, stłuczek i korków w mieście. Od tego jest straż miejska, żeby pilnować porządku, szkoda, że nie są jeszcze w wielu miejscach, gdzie ich interwencja by się przydała.
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez _Sandman_ » czwartek, 15 lut 2007, 07:01

Ja się dziwię że czasem okazują taką łaske i tylko pouczają. wg mnie powinno byc tak przewiniłeś to przyjmij mandat bez żadnych gadek. 8)
Avatar użytkownika
_Sandman_
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 20 lis 2005, 13:11
Lokalizacja: Kopydłowo

Postprzez Koala » czwartek, 15 lut 2007, 13:01

a jak to jest jak Straz miejska robi zdjecia fotoradarem? hę wg mnie nie mogą tego robić...
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Mafi » czwartek, 15 lut 2007, 13:18

Skoro im dali ten fotoradar to chyba mogą, hę?

Zresztą ja to w ogóle nie rozumiem. Jak tak to ludzie biadolą, że SM nigdzie nie widać, że po co oni, że rozwiązać, że kasy szkoda... A jak coś robią to nagle się głosy podnoszą, że im nie wolno. To co, mają chodzić po mieście i ładnie wyglądać?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Koala » czwartek, 15 lut 2007, 15:08

Mafi napisał(a):Skoro im dali ten fotoradar to chyba mogą, hę?


zdałas prawko?, poczekaj az dostaniesz pierwsze punkty
Bo z tego co wiem to prawo do tego ma policja a nie SM
O to mi chodziło

A straz miejska mogła by choć karac za parkowanie aut bo w niektórych miejscach jest to az przesada Budowlana Czarnieckiego z tyłu tkk Bema i wiele innych.
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Mafi » czwartek, 15 lut 2007, 15:13

No tak. Co kto woli. Mogliby też karać za szybką jazdę bo to też masakra. I za przechodzenie na czerwonym świetle, bo to też. I za złe parkowanie i za...

Na nic nie będę czekać :D Ja tam punktów nie mam zamiaru dostać :D Czy to od policji czy od SM.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Koala » czwartek, 15 lut 2007, 15:14

Mafi napisał(a):No tak. Co kto woli. Mogliby też karać za szybką jazdę bo to też masakra. I za przechodzenie na czerwonym świetle, bo to też. I za złe parkowanie i za...

Na nic nie będę czekać :D Ja tam punktów nie mam zamiaru dostać :D Czy to od policji czy od SM.


punkty tylko od policji od strazy mandacik albo pouczenie
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Mafi » czwartek, 15 lut 2007, 15:16

No ale jakoś się nie słyszałam żeby ktoś dostał punkty od SM.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez qrczak » czwartek, 15 lut 2007, 15:43

Mogliby czasem też podejść na postój taksówek koło katedry. Szlag mnie trafia jak koło taksówek stojących na postoju stoją sobie koledzy panów taksówkarzy i blokują pas jezdni bo sobie porozmawiać muszą.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez _Sandman_ » czwartek, 15 lut 2007, 15:52

qrczak napisał(a):Mogliby czasem też podejść na postój taksówek koło katedry. Szlag mnie trafia jak koło taksówek stojących na postoju stoją sobie koledzy panów taksówkarzy i blokują pas jezdni bo sobie porozmawiać muszą.


Tak dokładnie jedziesz se spokojnie a buractwo nawet nie zejdzie z jezdni:)
Avatar użytkownika
_Sandman_
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 20 lis 2005, 13:11
Lokalizacja: Kopydłowo

Postprzez jedams » czwartek, 15 lut 2007, 19:31

po to jest policja zeby interweniowała.. po to jest SM by interweniowała..po to jesteśmy my by interweniować..
To żałosne kiedy ludzie narzekają tylko wtedy gdy ich spotka pouczenie lub mandat.. żałosne kiedy domagają się interwencji bo coś im przeszkadza.. a jaeszcze bardziej żałosne jest to że wolą się oni pożalić kolegom lub innym lub też na forum a na policję czy straż miejską w danej drażniącej ich sprawie nie chcą iść..l drażnią cię taksówki? zgłoś to na SM.. domagaj się interwencji.. jesli jednak bedą mieli na to wypychankę "ładnie ujmując" to wtedy się pożal.. może napisze razem coś wskuramy!!
jedams
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sty 2007, 16:49

Postprzez emkry » czwartek, 15 lut 2007, 21:21

A kto jest od tego by dbać o dobro, wygodę i życie bez strachu mieszkańców. SM jest chyba, także częściowo po to (tak mi się wydaje). Owszem centrum miasta, stare rozwiązania komunikacyjne - budowlane itd. to fakt, ale nie może dochodzić do nękania mieszkańców w jakimś mało istotnym zakątku miasta tylko dlatego, że tak się komuś podoba. Według jednego z mieszkanców mojego bloku może poruszać się na drodze
wewnątrzosiedlowej tylko śmierdząca kilkutonowa maszyna, która wywozi smieci (łamie ona chodnik, warzy tak, że blok trzęsie się w posadach (to zalatwił ten Pan - aktywista -chyba z epoki komu... , może potrzebna "lustracja" ). [ Oczywiście gdy odwiedzają go jego dzieci i rodzina - to jest OK! , wjeżdżają samochodami jak paniska, w innym przypadku powiadamia SM, która leje nas w d...].
emkry
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 20:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości