Z innej beczki - co mnie gryzie :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Z innej beczki - co mnie gryzie :)

Postprzez Leonardo » wtorek, 12 gru 2006, 22:29

Znajomi nie potrafią pomóc wiec zwracam sie do Was z pytaniami "głupimi", które jednak skłaniają niektorych do tego aby nad nimi pomysleć. Mam tego troche. Zaczne tak :

1. Walt Disney - mamy wiele postaci : Miki - mysz, Donald - kaczor, Pluto - pies.
A Goofy .. ? to co jest Goofy.

Pomóżcie , prosze młodzi detektywi :lol:

a tak przy okazji :

2. Czemu zawsze rozgryzamy Tic-Tac ' i ?
Leonardo
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 26 lis 2006, 22:53

Postprzez FiDo » wtorek, 12 gru 2006, 23:02

dlaczego czasem zdarza mi sie obudzic minute przed budzikiem?
dlaczego w naturze musi byc rownowaga?
dlaczego w nowym gg zawarli takie pedalskie emotki?
dlaczego to czytasz?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » wtorek, 12 gru 2006, 23:13

Bo mody spią, baluja albo maja ciekawsze zajecia.. :lol:

A temat jest niczego sobie.. :lol:

Dlaczego zapętlamy sie we własnych urojeniach? :|
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » wtorek, 12 gru 2006, 23:28

dlaczego chcecie ten temat wyrzucic do kosza??
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez McCool » wtorek, 12 gru 2006, 23:28

Tisaja napisał(a):Dlaczego zapętlamy sie we własnych urojeniach? :|

bo "for urojenia=1; urojenia>0; urojenia++" :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Mist » wtorek, 12 gru 2006, 23:30

NataliaW napisał(a):
FiDo napisał(a):dlaczego czasem zdarza mi sie obudzic minute przed budzikiem?
dlaczego w naturze musi byc rownowaga?
dlaczego w nowym gg zawarli takie pedalskie emotki?
dlaczego to czytasz?


dlatego, że budzisz się minute przed- mi tez sie to zdarza.
dlatego, że tak
dlatego, że....eee...są ok.
aby odpowiedzieć, na nurtujące Ciebie pytania.

A dlaczego ten temat jeszcze nie jest w koszu? :mg:


także 1w2 :twisted:
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez Sylwia » wtorek, 12 gru 2006, 23:44

McCool napisał(a):
Tisaja napisał(a):Dlaczego zapętlamy sie we własnych urojeniach? :|

bo "for urojenia=1; urojenia>0; urojenia++" :twisted:
pf :lol:

co jest waznejsze, czyny czy slowa? czy obydwie te rzeczy sa wazne tak samo? Jesli słowa to dlaczego? Nie rozumiem...
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez cushu » środa, 13 gru 2006, 00:52

NataliaW napisał(a):Goofy (...) Jest podobny do psa, a zarazem człowieka.


Czyli, że co? Że Goofy to wilkołak?
Taki z problemami emocjonalnymi, ktory nie potrafi zaakceptować swojej własnej zwierzecej osobowosci, nie umie być zły i skakać nocą po kszakach? :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez loisslane » środa, 13 gru 2006, 09:55

Goofy to taki przerośnięty pies. Niezbyt urodziwy i mało rozgarnięty, więc żeby wlasciciele psow podobnych do niego nie poczuli się nieswojo, zrobiono z niego takie niewiadomoco.

Minutaę przed dzwonkiem budziłam się, kiedy jeszcze zamiast budzika w komorce uzywalam takiego zwyklego, ze wskazowkami. Mysle, ze chwile przed wlaczeniem sie alarmu w taki budzik wydaje jakis charakterystyczny dzwiek, ktory czlowiek nieswiadomie kojarzy z pobudka i budzi sie sam.

A czytamy ten post, bo jest zabawny :)
loisslane
 

Postprzez FiDo » środa, 13 gru 2006, 11:12

loisslane napisał(a):Minutaę przed dzwonkiem budziłam się, kiedy jeszcze zamiast budzika w komorce uzywalam takiego zwyklego, ze wskazowkami. Mysle, ze chwile przed wlaczeniem sie alarmu w taki budzik wydaje jakis charakterystyczny dzwiek, ktory czlowiek nieswiadomie kojarzy z pobudka i budzi sie sam.


moj nie wydaje zadnych odglosow. ba, jak mi zalezy na obudzeniu sie o konkretnej godzine to sie o niej budze nawet bez pomocy budzika. tak jakby organizm sam liczyl minuty. wy tez tak macie??
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sylwia » środa, 13 gru 2006, 11:45

FiDo napisał(a):
loisslane napisał(a):Minutaę przed dzwonkiem budziłam się, kiedy jeszcze zamiast budzika w komorce uzywalam takiego zwyklego, ze wskazowkami. Mysle, ze chwile przed wlaczeniem sie alarmu w taki budzik wydaje jakis charakterystyczny dzwiek, ktory czlowiek nieswiadomie kojarzy z pobudka i budzi sie sam.


moj nie wydaje zadnych odglosow. ba, jak mi zalezy na obudzeniu sie o konkretnej godzine to sie o niej budze nawet bez pomocy budzika. tak jakby organizm sam liczyl minuty. wy tez tak macie??
nie :(
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez loisslane » środa, 13 gru 2006, 11:46

FiDo napisał(a): jak mi zalezy na obudzeniu sie o konkretnej godzine to sie o niej budze nawet bez pomocy budzika. tak jakby organizm sam liczyl minuty. wy tez tak macie??


tak. organizm umie sie sam obudzic. szczegolnie, jesli kilka razy obudzil sie o tej samej porze. szybko sie przyzwyczaja i nie potrzebuje budzika
loisslane
 

Postprzez Bonhart » środa, 13 gru 2006, 12:39

loisslane napisał(a):
FiDo napisał(a): jak mi zalezy na obudzeniu sie o konkretnej godzine to sie o niej budze nawet bez pomocy budzika. tak jakby organizm sam liczyl minuty. wy tez tak macie??


tak. organizm umie sie sam obudzic. szczegolnie, jesli kilka razy obudzil sie o tej samej porze. szybko sie przyzwyczaja i nie potrzebuje budzika



tak zgadza m sie z tym...

wystarczy systematycznosc i automatycznie budzimy sie o danej godzinie
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości