projektowanie stron www

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

projektowanie stron www

Postprzez Stavro » wtorek, 7 lis 2006, 15:32

Szukam kogoś kto mógłby mnie prywatnie nauczyć projektowania stron www.

Zalezy mi na tym zeby to bylo w Kolobrzegu. A zadnej szkoly tu niestety nie mamy...zebym mogl sie nauczyc...

Moze polecicie mi kogos??
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Stavro » wtorek, 7 lis 2006, 17:43

ktos chyba zna jakiegos informatyka...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Didi » wtorek, 7 lis 2006, 17:49

zglos sie do Franka ;p

http://webnext.eu.pl/ tu sa namiary i jego dziela
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » wtorek, 7 lis 2006, 18:07

Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez SlaY^ » wtorek, 7 lis 2006, 20:02

Koala napisał(a):www.webhelp.pl

Od kogoś nauczy się więcej, niż z takich poradników.
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » wtorek, 7 lis 2006, 20:15

dzieki za podpowiedzi
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez McCool » wtorek, 7 lis 2006, 21:11

Polecam zaopatrzyć się w dobry kurs HTML-a i samemu się wziąć za naukę, bo prędzej popadniesz w długi za opłacenie korepetytora, niż się czegoś nauczysz.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Stavro » środa, 8 lis 2006, 11:03

Hasky napisał(a):przedewszystkim zalezy od tego w czym chcesz projektowwac te strony ? ( html, java,joomla, php )

Zalezy tez od tego na jakim programie chcesz sie opierac tworzac dana witryne, portal ?

Moge co nieco pomoc.


dzieki...to na PW sie odezwe...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez rysio » środa, 8 lis 2006, 13:16

NataliaW napisał(a):
Didi napisał(a):zglos sie do Franka ;p

http://webnext.eu.pl/ tu sa namiary i jego dziela


też bym polecała Franka :)

franek... napewno nie jets jedyny. a o tym by był najlepszy to mowy nawet nie ma. jedno to on JEST - jest mianowicie bardzo drogi.

W każdym razie polecam samodzielną naukę. Zacznij od html. Porób sobie jakieś dzieła w edytorze frontpage, lub podobnym, a później zerkaj na wygenerowany kod i analizuj zmiany - taki sposób nauki jest przyjemniejszy - i zdecydowanie najtańszy. Dobrze jest otwierać kod przeglądanych stron - patrzysz sobie jak ktoś cos zrobił. Tak też się można sporo nauczyć.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Martius » środa, 8 lis 2006, 15:22

Polećcie mi kogoś, kto zaprojektuje wykona mi stronę WWW?
:| gdyż ja się nie mogę skupić "i nie do końca mi to wychodzi "
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Sato » środa, 8 lis 2006, 21:50

Hasky napisał(a):przedewszystkim zalezy od tego w czym chcesz projektowwac te strony ? ( html, java,joomla, php )

joomla to akurat nie jest jezyk programowania, ale CMS (content management system)

rysio napisał(a):ranek... napewno nie jets jedyny. a o tym by był najlepszy to mowy nawet nie ma. jedno to on JEST - jest mianowicie bardzo drogi.

40zl za godzine to duzo? chyba smieszny jestes... to i tak jak na lokalne kolobrzeskie warunki nie duzo...
nie wiem ile bys chcial? 10zl? za takie drobniaki szkoda czasu
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości