![horse [smilie=horse.gif]](./images/smilies/horse.gif)
![horse [smilie=horse.gif]](./images/smilies/horse.gif)
skupiam się na mniejszych i większych przyjemnościach ubarwiających codzienność, nie urlopy (kolejność przypadkowa):
niestety, to wszystko funkcjonuje na zasadzie albo-albo

słuchanie muzyki-ostra techniawa
jazda po miescie moja super bemką i podrywanie gorących laseczek
) tawerna/latryna. Kiedys zglebiałam tajniki gry w Go, ale stwierdziłam, że jestem na to za głupia. Pewnie cos by sie jeszcze znalazło...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości