[zabawa] Jaki to banknot?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

[zabawa] Jaki to banknot?

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 19:23

Proponuje nowa zabawe :)
Jako ze kolekcjonuje banknoty to proponuje zabawe wraz z nauka :)

Bede zamieszczal zdjecie banknotow. Bedzie ich razem 50. Ten kto odgadnie najwiecej dostanie w nagrode banknot z mojej kolekcji oprawiony w antyramke :) Banknot z wyzszej półki

Zatem ja zamieszczam a Wy staracie sie do skutku zgadnac z jakiego jest kraju. Dodatkowo wpisujac nazwe kraju prosze o napisanie 1-2 zdania o tym kraju. Jakas ciekawostke podajcie o kraju ktory wpisujecie :)

Np

Botswana - posiada ogromne zloza diamentow oraz co 3 osoba jest tam zakazona wirusem HIV

Zabawa + nauka :)

Moze sie przyjmie :)

Zgadujecie tylko nazwe kraju, nazwy waluty nie wymagam :)


nr 1

Obrazek
Flo_
 

Postprzez FiDo » niedziela, 2 lip 2006, 19:29

Afganistan :P

zdanie o kraju? centrum szkolenia talibow :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 19:32

dobrze

nr 2

Obrazek
Flo_
 

Postprzez FiDo » niedziela, 2 lip 2006, 19:47

irak albo iran. tylko, ktore?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez boss » niedziela, 2 lip 2006, 19:49

iran
Avatar użytkownika
boss
Twardziel
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 13:56
Lokalizacja: miejscowy

Postprzez FiDo » niedziela, 2 lip 2006, 19:53

tak, to iran
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 19:58

a gdzie zdanie o Iranie? Kto pierwszy ten lepszy
Flo_
 

Postprzez FiDo » niedziela, 2 lip 2006, 20:00

boss byl pierwszy. nie bede sie wtrynial :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 20:02

looz ale nastepnym razem pisac zdanie :)

nr 3

Obrazek

To jest 1000 :)
Flo_
 

Postprzez U-S » niedziela, 2 lip 2006, 20:12

Strzelam- Birma
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 20:13

U-S napisał(a):Strzelam- Birma


zle strzelilas, ale cos miglas o tym kraju napisac :)
Flo_
 

Postprzez U-S » niedziela, 2 lip 2006, 20:16

Najpierw chciałam sprawdzić, czy dobrze, a potem dopisać :P
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 20:17

U-S napisał(a):Najpierw chciałam sprawdzić, czy dobrze, a potem dopisać :P


blisko :)
Flo_
 

Postprzez U-S » niedziela, 2 lip 2006, 20:32

Hm....czyżby Laos?"W 1975 roku kontrolą nad rządem objął komunista Pathed Lao, kończąc tym samym istnienie sześciusetletniej monarchii." Ale to znowu strzał...
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Roman » niedziela, 2 lip 2006, 20:33

Tajlandia

Nigdy nie grali na mundialu
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości