WeSeLe - gdzie zrobic :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » niedziela, 14 maja 2006, 17:24

Moje było w Solnym.
Obsługa była rewelacyjna, jedzenie też.
Było to dawno.
Nie wiem jak to wygląda tam teraz.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Koala » niedziela, 14 maja 2006, 17:40

sprawdz PW :twisted:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Didi » niedziela, 14 maja 2006, 18:39

Vin grajac kilka imprez swego czasu w solnym nigdy w zyciu bym juz tam nie chcial ani sie bawic ani nic jesc...

Slonko duzym powodzeniem ciesza sie wesela we wlokniarzu,dobra kuchnia mila obsluga pokoje dla gosci i piekny pokoj dla pary mlodej :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » niedziela, 14 maja 2006, 19:26

Bardzo możliwe DJ, że teraz jest tam kiepsko, lata minęły i podupadł, żeby nie napisać padł.
Jak ja tam mialam wesele to Ty miałeś chyba jakieś 10 lat góra.
I to były inne czasu dla tego hotelu.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Martius » niedziela, 14 maja 2006, 19:26

solny teraz to totalna porazka "oprocz sali bo jest calkiem sympatyczna "
i moze polecił bym pensjonat omega w grzybowie
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Maras » niedziela, 14 maja 2006, 20:19

DeeJay napisał(a):Vin grajac kilka imprez swego czasu w solnym nigdy w zyciu bym juz tam nie chcial ani sie bawic ani nic jesc...

Slonko duzym powodzeniem ciesza sie wesela we wlokniarzu,dobra kuchnia mila obsluga pokoje dla gosci i piekny pokoj dla pary mlodej :)


"Włókniarz" (obecnie DORIS) to totalna pomyłka jeśli chodzi o wesela. Chodzi mi głownie o zabawę. Ta sala to tzw. akwarium....parkiet odizolowany od sali szkłem. kapela ma zerowy kontakt z młodymi na sali, nic nie wiedząc co sie tam dzieje. Poprostu "weselna tragedia"
Avatar użytkownika
Maras
Coś tam napisał
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » niedziela, 14 maja 2006, 20:29

co do akwarium sie zgodze ale sam gralem tam kilka wesel i zle nie bylo
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » niedziela, 14 maja 2006, 20:39

Ja co prawda na żadnym weselu w K-g nie byłam ale słyszałam wiele opini że we Włókniarzu jest fajnie...


slonkokg z góry przepraszam, że wejdę w twoje pytanie... <ale jest ono powiązane z Twoim>

Zna ktoś może z was jakąś dobrą kapelę na wesele...?? Przy której się ludzie świetnie pobawią..?? Bardzo bym prosiła o pomoc
Mariol
 

Postprzez Didi » niedziela, 14 maja 2006, 20:53

Chlopaki z Lover Boys sa dobrzy i KIrzysia Grabowskiego moge polecic. Natomiast Mariana O. raczej nie...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EKG » niedziela, 14 maja 2006, 21:02

Polecam ośrodek OMEGA Grzybowo, w którym właściciele już praktycznie specjalizują się w weselnych imprezach (zadebiutowali też w tym roku w Sylwestra-organizacja super). Wiem że terminy u nich ostro napięte bo idzie fama, że jest na piątkę. :D :D :D Byłem tam ostatniu na weselu Kuby Żulickiego i na sylwestra. Na oby imprach po 150 osób, Dużą sala, dowolna aranżacja, wygodny parking, miejsce dla dzieci, nocleg (tanio-okoliczne pensjonaty), no i najważniejsze..... kuchnia - SUUUUPER. Właściciele mają duże pojęcie i doświadczenie (kiedyś kucharz w Solnym i na promach , itd.) Osobiście polecam. :roll:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Martius » niedziela, 14 maja 2006, 21:06

zapomnialem dopisac , teraz zostaje mi jedynie potwierdzic slowa EKG jedzenie w omedze jest poprostu super :)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Piotras » niedziela, 14 maja 2006, 21:42

a ja moge polecic Zbyszka Lesiaka- kamerzyste... dlugo siedzi w interesie i po prostu sie zna na tym co robi... :) podejrzewam, ze o salach tez moglby cos powiedziec, doradzic...
Avatar użytkownika
Piotras
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 22:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MzK » niedziela, 14 maja 2006, 22:06

Piotras napisał(a):a ja moge polecic Zbyszka Lesiaka- kamerzyste... dlugo siedzi w interesie i po prostu sie zna na tym co robi... :) podejrzewam, ze o salach tez moglby cos powiedziec, doradzic...


A ja tylko potwierdze :D Facet robi dobre ujecia, bardzo ciekawy montaz i do tego jest sympatyczny.
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości