Moje było w Solnym.
Obsługa była rewelacyjna, jedzenie też.
Było to dawno.
Nie wiem jak to wygląda tam teraz.

DeeJay napisał(a):Vin grajac kilka imprez swego czasu w solnym nigdy w zyciu bym juz tam nie chcial ani sie bawic ani nic jesc...
Slonko duzym powodzeniem ciesza sie wesela we wlokniarzu,dobra kuchnia mila obsluga pokoje dla gosci i piekny pokoj dla pary mlodej
Przy której się ludzie świetnie pobawią..
Bardzo bym prosiła o pomoc
Byłem tam ostatniu na weselu Kuby Żulickiego i na sylwestra. Na oby imprach po 150 osób, Dużą sala, dowolna aranżacja, wygodny parking, miejsce dla dzieci, nocleg (tanio-okoliczne pensjonaty), no i najważniejsze..... kuchnia - SUUUUPER. Właściciele mają duże pojęcie i doświadczenie (kiedyś kucharz w Solnym i na promach , itd.) Osobiście polecam. 
Piotras napisał(a):a ja moge polecic Zbyszka Lesiaka- kamerzyste... dlugo siedzi w interesie i po prostu sie zna na tym co robi...podejrzewam, ze o salach tez moglby cos powiedziec, doradzic...
Facet robi dobre ujecia, bardzo ciekawy montaz i do tego jest sympatyczny.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości