niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas
wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy,
życzę wszystkim miłej Wielkanocy
WeSoŁyCh ŚwIąT
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości