PS: 3foto, wyzej te trofea pokazcie
pozdrawiam
RUDA napisał(a):abyss napisał(a):Też widziałem,zwraca na siebie uwagę...tylko te nasze polskie drogi.
zgazam sie,
gratulacje
i nawet moj "brat" na focie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości