


rysio napisał(a):no forumowicze, widzę, trzymają formę - jak zwykle niezwykle pomocni.
Bruno napisał(a):rysio napisał(a):no forumowicze, widzę, trzymają formę - jak zwykle niezwykle pomocni.
Nie wyłamałeś się poza ten poziom...

rysio napisał(a):Bruno napisał(a):rysio napisał(a):no forumowicze, widzę, trzymają formę - jak zwykle niezwykle pomocni.
Nie wyłamałeś się poza ten poziom...
Ponieważ nie mam informacji by odpowiedzieć na pytanie w temacie, nie podejmuję się tego, uważam jednak, że wam trzeba zwrocić czasami uwagę. Zero pomocy, zero życzliwości - tylko dopieprzyć byście chcieli każdemu nowemu, lub każdemu z opinią różniącą się od zdania ogółu "uznanych" forumowiczow. To dlatego to forum od jakiegoś czasu jest martwe. Nic się tu nie dzieje. A jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć - to go wyśmiewacie, tłamsicie, niszczycie. Sami przyczyniacie się do zmniejszenia ważności tego miejsca w sieci. Niedlugo nawet o swoim nastroju czy o tym czego kto słucha nikt tu nie napisze w obawie przed byciem ośmieszonym, albo po prostu dlatego, że zaglądać będzie tu tylko klika znajomków, którzy i tak wszystko o sobie wiedzą prywatnie. (i nie piszcie że się nie znacie prywatnie - nie ma to związku z tym postem, i bynajmniej mnie nie obchodzi)
wspomniani "wy" to m.in.:
didi, skorpion, deżawu, mario i inni
niech posypią się gromy
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości