jeepi_srs napisał(a):a ja polecam Siedem Światów.
Jedzenie przepyszne i naprawde nie do przejedzenia.
Ceny niesa wysokie, ale napewno warte jedzenia.
dobre i niedrogie, ale na obsluge to sie czeka 3 dni i 2 noce. A zeby zaplacic musialem pojsc do baru i tam czekac 10 minut az ktos przyjdzie. Moze trafilem na zly dzien kelnerki ktora robila za wszystkich


