odtwarzacz dvd manta

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

odtwarzacz dvd manta

Postprzez richard » wtorek, 15 sty 2008, 22:46

Witam:
Może ktoś wie czy w Kołobrzegu (w Koszalinie) któryś ze sklepów RTV ma w swojej ofercie odtwarzacze Manty, chodzi mi o model z HDMI DVD034 LORD czy tylko mozna ja zakupic wiekszych hipermarketach
richard
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2007, 15:42

Postprzez go2kolobrzeg » wtorek, 15 sty 2008, 23:13

Ja po zakupie na allegro następnego dnia miałem kurierem.
go2kolobrzeg
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 14 wrz 2006, 22:23


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości