Witam:
Może ktoś wie czy w Kołobrzegu (w Koszalinie) któryś ze sklepów RTV ma w swojej ofercie odtwarzacze Manty, chodzi mi o model z HDMI DVD034 LORD czy tylko mozna ja zakupic wiekszych hipermarketach
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości