32 to wersja dla kompow z procem 32 bitowym, a 64 to dla procow 64 Bit.
Poza tym, piractwo jest be. Nie dajesz zarobic pieniazkow MalemuMiekkiemu, wiec nie jestes ajlowju, a jak nie jestes ajlowju, to trzeba Cie killym
Tak na serio, wiekszego crapu od Visty dawno nie uswiadczylem.


dzieki bardzo:)