Sprzęt foto w Kołobrzegu. Gdzie?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Sprzęt foto w Kołobrzegu. Gdzie?

Postprzez HorHe » czwartek, 16 sie 2007, 21:17

Przepraszam za zaśmiecanie.

Bardzo prosze liczną grupe fotografów na forum o odpowiedz na pytanie :
gdzie w Kołobrzegu lub okolicach można się zaopatrzyc w obiektyw?
mamy w okolicy jakis punkt z dobrym i szerokim asortymentem?

może Koszalin?

Czy jednak zostaje szczecin itp?
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Re: Sprzęt foto w Kołobrzegu. Gdzie?

Postprzez Bruno » czwartek, 16 sie 2007, 21:27

HorHe napisał(a):Przepraszam za zaśmiecanie.

Bardzo prosze liczną grupe fotografów na forum o odpowiedz na pytanie :
gdzie w Kołobrzegu lub okolicach można się zaopatrzyc w obiektyw?
mamy w okolicy jakis punkt z dobrym i szerokim asortymentem?

może Koszalin?

Czy jednak zostaje szczecin itp?

w zachodniopomorkim lipa.
najlepiej polowac na allegro jak najblizej i pytac czy przed zakupem mozna przetestowac sprzet.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez [Vk] » czwartek, 16 sie 2007, 21:44

W Kołobrzegu jesli o sprzet fotograficzny chodzi to najogolniej mowiac lipa. Najzwyczajniej w swiecie go tutaj nie ma.
Z allegro moge polecic autofocus [ wiecej przedmiotów sprzedaja pod adresem digital24.pl ]. Mozna dowoli u nich testowac obiektywy, oddac jesli stwierdzi sie jakies wady z autofocusem itp.
A czego konkretnie szukasz do swojego 400D? [/center]
[Vk]
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 1 lip 2003, 16:51

Postprzez HorHe » czwartek, 16 sie 2007, 21:57

Potrzebuje coś szerokiego. 17-40 albo 17-55 canona. Tyle że nie chce brać w ciemno z allegro. tak jak mówicie dogadam sie z kimś w kwestii przetestowania albo pojade gdzieś sam na zakupy.

w każdym razie dzieki
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez Bruno » czwartek, 16 sie 2007, 22:07

ludzie chwala taki wynalazek:
http://allegro.pl/item222482803_tamron_ ... elsko.html
w poznaniu mozna kupic i potestowac ;)
a tu masz w swinoujsciu 17-40:
http://allegro.pl/item226267109_canon_1 ... nowy_.html
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez HorHe » niedziela, 19 sie 2007, 09:51

Przemyśle tego tamrona. Dzieki Bruno
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez Martius » niedziela, 19 sie 2007, 10:11

Canon :twisted:
A sprzęt tylko za granicą .
np Canon EF-S 10-22mm
Nowa 2200 np w U.K
W P.L OD 2700 DO Aż 3700 Zł


----------------------------------------------------------------------------------------
Canon 400d body + karta 4 gb - 2000 zł
Polska ok 3000 zł
Canon 5d body 6000 zł
Polska od 8400 do 12000 zł .
----------------------------------------------
Wniosek można kupić 5d z przyzwoitą optyka , kartą i torbą mieszcząc się w cenie jaką oferują nam polscy sprzedawcy .
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez [Vk] » niedziela, 19 sie 2007, 17:37

HorHe napisał(a):Przemyśle tego tamrona. Dzieki Bruno

Co do tego Tamrona 17-50, to poczytaj przed jego zakupem posty typu 350D + tamron , tamron vs kit , wadliwy tamron + 400D?.. Niektorzy roztaczali juz na tym forum legendy jak to szkło czasami fatalnie wspolpracuje z puszkami Canona i ze lepiej zainwestowac w 17-55 Canona, albo L'ke 17-40.. Tak tylko mowie bo sam kiedys chcialem go kupic, ale po testowaniu stwierdzilem, ze raczej podziekuje. Ciezko powiedziec tak naprawde ile w tych postach narzekan, bledow uzytkownikow, ale ich ilosc ogolnie na forach chyba nie jest przypadkowa.

A co do postu Martiusa i cen poza naszym pieknym krajem, to moge polecic b&h photo video.
[Vk]
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 1 lip 2003, 16:51

Postprzez Bruno » niedziela, 19 sie 2007, 19:37

Syf trafia sie w kazdej partii towaru, w kazdej marce. Wpadki tez miewa Canon. Niska cena= duza ilosc egzemplarzy -->> wieksza szansa trafienia na feler.
Dlatego swiadomie zakladam sprawdzenie obiektywu przed zakupem.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez marek » niedziela, 19 sie 2007, 21:48

Tamrony można brać tylko ze sprawdzonego źródła, forum Canon Board przeważnie zaopatruje się u jednego z użytkowników w Poznaniu, Bruno napominał o niejakim "Cichym"
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6

Postprzez [Vk] » niedziela, 19 sie 2007, 23:22

marek napisał(a):Tamrony można brać tylko ze sprawdzonego źródła, forum Canon Board przeważnie zaopatruje się u jednego z użytkowników w Poznaniu, Bruno napominał o niejakim "Cichym"


Otoz to .. ;) Wszystko mozna testowac osobiscie u Cichego w poznaniu.. link do jego oferty - click.
[Vk]
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 1 lip 2003, 16:51


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości