Achaja napisał(a):nawet nie wiesz jak piękną
No tak, cała Achaja
Dziękuję śliczna komplemenciaro
WZT, może kiedyś wkleję zdjęcie, nawet kilka takich w klimacie tego tematu by sie znalazło, ale to innym razem
RaCiK, jeszcze kilka osób i założymy klub parlamentarny Pożeraczy Drewna Tekowego


![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)