super pokaz + FAJERWERKI:))))

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez mimoza » niedziela, 20 maja 2007, 10:08

McCool napisał(a):"Sadzić. Palić. Zalegalizować"

i wszystko jasne :)

koncert rzeczywiście niezły. ten zespół z Darłowa przed też niczego sobie był.


nagrałem ten zbiorowy śpiew publiki... naprwawdę nieźle to brzmi... szczególnie dla lpr-u,
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez McCool » niedziela, 20 maja 2007, 10:24

Haha, linka wysłać do Ministerstwa Edukacji :) Niewątpliwie brakuje takich typowo młodzieżowych, plenerowych imprez w tym naszym małym mieście..
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Mafi » niedziela, 20 maja 2007, 10:33

Wkońcu to były "juwenalia" - czyli coś dla młodzieży, do tego studenckiej [chociaż raz w roku, ktoś o tej młodzieży myśli] więc o czym on miał "śpiewać"? ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez mimoza » niedziela, 20 maja 2007, 10:50

zawsze było podziemie - w kązdym pokoleniu - normalka, kiedyś dla młodego człowieka wyczynem było wypic piwo publicznie... koelga wyleciał z maturalnej bo w czasie konceru na scenie popijał piwo i dyra poniosło
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Deja Vu » niedziela, 20 maja 2007, 11:48

Super pokaz? :lol: Wiesz co to jest pokaz fajerwerków? To był zwykły cienki wytrysk.
:lol:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez mimoza » niedziela, 20 maja 2007, 12:28

Deja Vu napisał(a):Super pokaz? :lol: Wiesz co to jest pokaz fajerwerków? To był zwykły cienki wytrysk.
:lol:


to nie był wytrysk to był wyciek
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez McCool » niedziela, 20 maja 2007, 12:45

mimoza napisał(a):zawsze było podziemie - w kązdym pokoleniu - normalka, kiedyś dla młodego człowieka wyczynem było wypic piwo publicznie... koelga wyleciał z maturalnej bo w czasie konceru na scenie popijał piwo i dyra poniosło

No a teraz się zielsko pali po kątach. Chociaż pewnie to też w końcu zalegalizują. W Holandii jednak nie chodzą wszyscy zjarani jak to niby miało być :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez mimoza » niedziela, 20 maja 2007, 13:00

jestem przeciw legalizacji - tak dla porządku przypomnę - jednak odnotowuję, że zioło jest propagowane i to za kasę miejską - niezłe jaja.... tak sobie myślę, że to są niezłe jaja...


to jest prokurator dla organizatorów... nie dla artysty, żeby była jasność.... artysta jest wolnym człowiekiem i jeżeli umowa nie narzuca mu warunków to spiewa co uważa, jednak zamawiający - tu miasto i nie może łamać statutu - p r o k u r a t o r !
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez McCool » niedziela, 20 maja 2007, 13:08

Prokurator? Za to sadzenie,palenie,legalizowanie? :) To chyba pewna przesada...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez mimoza » niedziela, 20 maja 2007, 15:24

McCool napisał(a):Prokurator? Za to sadzenie,palenie,legalizowanie? :) To chyba pewna przesada...


to sie nazywa propagowanie narkotyków za kasę podatników - samorząd nie może tego robić jest nawet pełnomocnik prezydenta do zwalczania tego typu zagrożeń... ciekawe tylko kto złoży doniesienie... no chyba że prokurator czyta forum... to się sam poinformuje...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez McCool » niedziela, 20 maja 2007, 15:29

mimoza napisał(a):
McCool napisał(a):Prokurator? Za to sadzenie,palenie,legalizowanie? :) To chyba pewna przesada...


to sie nazywa propagowanie narkotyków za kasę podatników - samorząd nie może tego robić jest nawet pełnomocnik prezydenta do zwalczania tego typu zagrożeń... ciekawe tylko kto złoży doniesienie... no chyba że prokurator czyta forum... to się sam poinformuje...

No racja. Tylko nawet jeśli ktoś złoży te doniesienie, to sprawa i tak pewnie rozeszłaby się po kościach i skończyłoby się na umorzeniu, bo co miastu do tego o czym śpiewa artysta? Pikawki mu nie założą, żeby cenzurować brzydkie słowa :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez mimoza » niedziela, 20 maja 2007, 15:50

miasto zawierając umowę powinno zagwarantować niepropagowanie narkotyków etc,. to są standardy... wyobraź sobie teraz dyrektora szkoły który organizuje taki koncert - byłby dyrektorem?... rodzice by go roznieśli na kopach...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości