Ile płaciliscie ostatnimi czasy za wszystkie formalności związane z aktem notarialnym i wpisem do księgi wieczystej? Orientujecie się jakie prowizje za ww. pobierają prawnicy w Kołobrzegu?
Tak ale to jest maksymalna wysokosc ktora okresla taksa notarialna wiec rozne beda oplaty u roznych notariuszy, podobno u jednego notariusza z Białogardu oplaty sa o ok 50% nizsze niz u nas w Kolobrzegu.
Generał napisał(a):Wszyscy takie same w/g taksy notarialnej. Tak jest w całym kraju, nie istnieje konkurencja pomiędzy członkami korporacji.
Fakt. Konkurencji raczej nie ma. Ale... sam płaciłem niedawno kilkaset złotych mniej u jednego z kołobrzeskich notariuszy. Czasem od chęci zysku ważniejsza jest sympatia...