
barmaid napisał(a):Eeee tam...poprostu się nie wczuwasz....ja muszę bo po każdej bajce jestem odpytywana

barmaid napisał(a):W poniedziałki : Pani Pająkowa
we wtorki : Muminki
w środy :Bracia Koala
w czwartki :Babcia Rózia i Gryzelka
w piątki : Smurfy
w sobotyisney przedstawia
w niedziele : Gumisie...
A po godzinach mama oglada Strusia Pędziwiatra mig mig wizuuuummm

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości