123 w kolobrzezku?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

123 w kolobrzezku?

Postprzez abebe » czwartek, 12 kwi 2007, 14:16

Hej szaRA wiara! podobno Raz Dwa Trzy zagra w sobotę w Kołobrzegu, ktoś zna jakieś szczegóły. Słyszałem tylko, że bilety prawie pół bańki kosztują, w sobotę u łuczników? o 20?
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez cushu » czwartek, 12 kwi 2007, 14:19

Na mieście są plakaty. Bilety 35 zł jeśli dobrze pamiętam.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Deja Vu » piątek, 13 kwi 2007, 13:22

Cóż za reklama imprezy :lol: Brawa dla organizatorów [smilie=clap2.gif]
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez j0shu4 » piątek, 13 kwi 2007, 13:27

a tobie znowu gorzej ?

Raz Dwa Trzy
Niedziela godz.20
Sala Konferencyjna Hali Milenium
piosenki Wojciecha Młynarskiego
zaprezentowane po raz pierwszy na festiwalu aktorskim we Wrocławiu
bilety 35 PLN
zdecydowanie warto przyjsc
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Deja Vu » piątek, 13 kwi 2007, 14:43

j0shu4 napisał(a):a tobie znowu gorzej ?

Raz Dwa Trzy
Niedziela godz.20
Sala Konferencyjna Hali Milenium
piosenki Wojciecha Młynarskiego
zaprezentowane po raz pierwszy na festiwalu aktorskim we Wrocławiu
bilety 35 PLN
zdecydowanie warto przyjsc


Jesteś organizatorem? a to przepraszam. :twisted:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez abebe » piątek, 13 kwi 2007, 15:01

Rozmawiałem dzisiaj z kierownikiem hali Łuczniczka i mówił że w hali Łuczniczka będzie koncert a nie w sali konferencyjnej. to jak jest dżoszu?
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez mimoza » piątek, 13 kwi 2007, 15:37

dlatego warto żyć...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » niedziela, 15 kwi 2007, 22:16

byłem... rewelka... ! kto nie był niech żałuje... najlepsze nowe kawałki, "jeszcze w zielone gramy" Młynarskiego i "czy ty wiesz" Jacque`a Brela... no i bisy stare kawałki Nowaka
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości