Usuwanie "Naklejek"

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Usuwanie "Naklejek"

Postprzez copcat » czwartek, 15 mar 2007, 15:54

Mam pytyanie.. mianowicie dzis przyjaciel zpaytal sie mnie gdzie mozna znalesc kogos od takich uslug jak usuwanie resztek po okleinie na samochodzie, kupil auto z jakiejs firmy bylo obklejone, naklejki zdjete ale zostaly po nich slady z kleju itp i czy wiece gdzie jest ktos kto usuwaniem takiego czegos sie zajmuje...?
Avatar użytkownika
copcat
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39

Postprzez Koala » piątek, 16 mar 2007, 08:56

witam naklejka najklejce nie równa powinny byc sciagniete po nagrzaniu goracym powietrzem najlepiej suszarka :>

a pozostalosci po kleju z nich benzyna ekstrakcyjna pasta polerska pomaga nawet tam gdzie były naklejki i słonce odbarwiło lakier

a gdzie z takim czym sie udać hmm wolna sobota i mozna samemu a jak nie to proponuje jakąś auto myjnie
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Deja Vu » piątek, 16 mar 2007, 16:24

Najlepiej w firmie która zajmuje się oklejaniem samochodów.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Sowa » piątek, 16 mar 2007, 21:55

Przykro.Firmy te zajmuja się OKLEJANIEM samochodów.Usuwanie oklein nie interesuje ich , gdyż ze wzgledu na różne kleje (często agresywne) nie ma mozliwości usunąć oklein
bez pozostawienia widocznych śladów. A o takie usuniecie chodzi klientom.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Meeta » niedziela, 18 mar 2007, 16:09

pojedź sobie na myjnie bezdotykową na ulicy świętego Wojciecha. Jest to przy budynku gdzie kiedyś była mleczarnia, czy coś takiego :D Płacisz złotówek za każdą minutę i robisz co chcesz. Masz do wyboru 4 przyciski, pierwszy gorąca woda z detergentem, drugi płukanie, 3 gorąca woda i wosk, 4 płukanie. Przyłóż się przy pierwszym etapie i powinno zejść;) U mnie najgorsze żywice i ptasie kupy zeszły to może i naklejki zejdą?? :D
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez niko_z_kg » poniedziałek, 19 mar 2007, 19:05

takie naklejki jak juz ktos pisal najlepiej usowac na cieplo tj. jakas opalarka, suszarka itp. zawsze tez mozna podjechac gdzies do mechanika albo lepiej blacharza i tam najlepiej doradza
niko_z_kg
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 19 mar 2007, 18:46


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron