
Agunia napisał(a):a ja myślę, że to święto wymyślili mężczyźni zazdrośni o Dzień Kobiet
tak jakby im było mało, że we wrześniu mają Dzień Chłopaka![]()
pazerne mendy

Flo napisał(a):Agunia napisał(a):a ja myślę, że to święto wymyślili mężczyźni zazdrośni o Dzień Kobiet
tak jakby im było mało, że we wrześniu mają Dzień Chłopaka![]()
pazerne mendy
tylko nie mendy, tylko nie mendy
a Ty największa 
Bruno napisał(a):Agunia napisał(a):
jest taka jedna stara piosenka :
"gdzie ci mężczyźni? prawdziwi tacy..... "
To szczerze wspolczuje ze nie ma takich wookol ciebie
PS Nie przejmuj sie: "ciagnie swoj do swego"

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości