Wycieczka do berlina 10-11 marca??:)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Wycieczka do berlina 10-11 marca??:)

Postprzez Meeta » czwartek, 1 mar 2007, 19:12

10-11 marca, czyli sobota- niedziela odbędzie się wycieczka do berlina ze studentami swspiz... szkoła na Kasprowicza ;) Jak na razie mamy jedynie 20 osób chętnych, więc poszukuję kolejnych ;) Wyjazd w sobotę około 8, na miejscu w Berlinie będziemy około 12, zakwaterowanie około 17 w schronisku młodzieżowym w centrum berlina, więc będzie czas na zwiedzanie i zakupy, a oczywiście można ten czas przedłużyć wedle własnego uznania. W niedziele od 8 idziemy zwiedzać targi turystyczne, ale osoby dodatkowe mogą robić co chcą.... w tym także iść na targi. Powrót do Kołobrzegu w niedziele 18-19. Koszt całej wycieczki 180 zł, a w tym przejazd, zakwaterowanie, ubezpieczenie. niestety brak wyżywienia, ale na 2 dni można się łatwo zaopatrzyć :) W planach mała integracja w sobotni wieczór w berlinskich pubach ;) Wszystkie pytania najlepiej na gg pod numerem 2508841. Pisać nawet gdy niedostępny ;) Odpowiadam na wszelkie pytania, zapraszam i zachęcam do wyjazdu z sympatycznymi studentami ;)

Pozdrawiam ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Meeta, łącznie edytowano 1 raz
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Meeta » piątek, 2 mar 2007, 19:03

potrzebujemy 5 osób, bardzo pilne, może się jednak ktoś skusi??;)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości