Trojan napisał(a):dzień kota , trzeba będzie to opića może wprowadzą dzień chomika ? psa ? łosia ? śledzia ? w końcu to też stworzenia jedyne w swoim rodzaju
Trojan, dzien sledzia to juz jest i to całkiem niezle swietowany

A tak z ciekawości... jakiego rodzaju pompa i powaga bedzie miała miejsce w schronisku? Koci Festyn? Przecięcie wstegi?


keeper napisał(a):nic nowego. W Anglii na walentynki można było kupić kartkę dla swojego kota (nie kotka,czyli pieszczotliwego określenia), dla psa, dla chomika chyba też były... Nie tylko My mamy świra, tzn dzień świra

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości