Ja ze Skype dzwonie za granice,a doładowania kupuje na allegro bo jest najtaniej. Cena minuty połaczenia do Angliito 0,07g,a gorzej jest na komórki bo połączenia są droższe, a zresztą dokładny cennik na stronie Skype. Dla mnie najlepszy komunikator w sieci!!
