Wyższość choinki nad mężczyzną i kobietą.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Wyższość choinki nad mężczyzną i kobietą.

Postprzez qrczak » czwartek, 21 gru 2006, 12:05

Dlaczego CHOINKI są lepsze od MĘŻCZYZN

# Choinka zawsze stoi.

# Choinkę można wyrzucić zaraz gdy zacznie łysieć.

# Nawet najmniejsza Cię zadowoli.

# Choinka zawsze ładnie pachnie.

# Choinka wygląda dobrze, nawet przy włączonym świetle.


# Choinki są zadowolone ze swojego rozmiaru.

# Choinkę musisz trzymać w domu tylko raz w roku przez mniej więcej dwa tygodnie.

# Choinka jest cicho, gdy w telewizji leci “Magda M”.



Dlaczego CHOINKI są lepsze od KOBIET

# Choince jest obojętne ile choinek miałeś przed nią.

# Choinka nie wymaga ani prezentów, ani komplementów, jedynie wody.

# Choinka nie wkurza się, gdy zaglądasz jej pod gałązki.

# Choinkę możesz dokładnie pomacać, zanim ją zabierzesz do swojego domu.

# Jeżeli tylko masz ochotę, możesz mieć jednocześnie kilka choinek.

# Kiedy choinka Ci się znudzi, po prostu ją wyrzucasz.

# Choinka nie jest zazdrosna o inne choinki.

# Choince nie przeszkadza, że przez cały dzień oglądasz telewizję.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » czwartek, 21 gru 2006, 12:06

Właśnie przed chwilą skończyłam to czytać na JM. ;) ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez qrczak » czwartek, 21 gru 2006, 12:07

Ja tak tylko dla tych co nie zaglądaja na JM.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » czwartek, 21 gru 2006, 12:08

A ja tak tylko chciałam się pochwalić ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez K@sia » czwartek, 21 gru 2006, 12:45

:lol: No coż szczera prawda...choinki są po prostu niezastąpione... :P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez FiDo » czwartek, 21 gru 2006, 12:45

qrczak, Ty zdrajco. trzeba bylo o samych kobietach wkleic
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez qrczak » czwartek, 21 gru 2006, 14:58

FiDo napisał(a):qrczak, Ty zdrajco. trzeba bylo o samych kobietach wkleic


Dobroduszność okazałem z okazji Świąt Bożego Narodzenia. :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez andzia » wtorek, 16 sty 2007, 20:03

choinka cieszy sama kobieta i mężczyzna cieszą tylko w duecie (się cieszą),
andzia
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 12 sty 2007, 18:48


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości