Testy psychotechniczne

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Semerchet » poniedziałek, 8 sty 2007, 13:16

Dlaczego w jednej lepiej,a w innej gorzej. Testy są chyba wystandaryzowane ?
Avatar użytkownika
Semerchet
Ważniak
 
Posty: 267
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 18:38

Postprzez arczi » poniedziałek, 8 sty 2007, 14:50

jeepi_srs chyba nie o tą mi chodzi. Ja byłem tu WSW Pracownia Psychologii Pracy tel. 3471606 http://www.poliklinika.koszalin.pl/przych_kosz_32.htm
arczi
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 28 paź 2006, 20:44
Lokalizacja: Z Gminy

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości