zoladkowa gorzka* + tonic+kilka kostek lodu + plasterek cytryny = mniam
* nalezy zachowac odpowiednie proporcje

Koala napisał(a):Madziu wodka i sok z ogórkówroxxx

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości