Sylwester?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Sylwester?

Postprzez sandrita » niedziela, 17 gru 2006, 22:12

z uwagi że w dziale "co gdzie kiedy" umieszcza się tylko konkretne info, a nie ma go zbyt wiele (informacja o Sylwestrze w River Pub only) to prosiłabym o parę postow na ten temat tam albo tu (bardzo się przyda, w Kg będę dopiero kilka dni przed S. ze znajomymi); czyli ZA ILE, GDZIE, CO (np. Strefa Mola - dzieje sie tam coś?) pzdr
sandrita
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 16 gru 2006, 20:58

Postprzez sandrita » poniedziałek, 18 gru 2006, 22:08

A Mango? (co to w ogóle jest?) Antidotum? Tawerna? I gdzie jest najtaniej? ;)
sandrita
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 16 gru 2006, 20:58


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości