Kto wierzy w życie pozagrobowe?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Kto wierzy w życie pozagrobowe?

Postprzez Hayes » czwartek, 2 lis 2006, 11:21

Właśnie gdzieś zauważyłem taki temat... w końcu dzisiaj zaduszki. Może ktoś zechce się podzielić swoimi "doświadczeniami", może ktoś wskaże właściwą drogę :)


:devil2: :vampir: :rip:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez rex » czwartek, 2 lis 2006, 13:21

dlaczego moj post zostal usuniety?

przeciez tabliczka Ouija sluzy do kontaktow ze zmarłymi :P

choc osobiscie nie pochwalam i niezalecam uzywania .. zdarzają się "wypadki"
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 2 lis 2006, 13:23

bo to nie gra w skojarzenia
twoj post - "Oujia :wink: "
rozumiesz ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rex » czwartek, 2 lis 2006, 13:32

aha .. rozumiem .. myslałem ze moj post bedzie zrozumialy i poniekad odpowiedzia na pytanie .. ale ok :P
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez report » czwartek, 2 lis 2006, 16:07

zapalam swiece i rozmawiam z NIMI !
report
 


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości