Mam znajomego kamerzyste, kręcił niedawno wesele na którym byłem, jest niedrogi - co jest najwarzniejsze. Wesele jest na 3 plytach dvd trwa 5 godzin. Dla mnie gościu jest naprawde dobry , a przedewszystkim ma lata doświadzczenia. Oczywiście trzeba na długo wcześniej sie z nim umówić ewentualnie. Jakby co moge dać namiary gg 9290166. Wszystkiego naj młodej parze!!!!
