Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » piątek, 13 paź 2006, 11:46

ministrowa napisał(a):
Mafi napisał(a):Czasem mam wrażenie, że żyjemy w średniowieczu.... Albo i gorzej.

Racja jak dupa- każdy ma swoją. I tylko swoją widzi.



A gdzie życzenie??
A może klątwa??

A i owszem. Życzyłabym sobie, żeby ludzie przed wydaniem osądu [jeżeli już muszą] poznali dwie strony medalu... i tyle.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez report » piątek, 13 paź 2006, 15:30

mała klątewka - żyby dzisiaj w czasie debaty w tkk, jeden koles ugotował sie i wykipiał -
report
 

Postprzez kamila » sobota, 14 paź 2006, 13:37

NataliaW napisał(a):Życzę sobie słońca!
no u nas jest, egoistko :D :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » sobota, 14 paź 2006, 14:31

Życzę sobie choć troszeczkę słów prawdy z tkk.
Ps. Upsss tkk przestała nadawać.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez report » sobota, 14 paź 2006, 16:41

Konsul napisał(a):Życzę sobie choć troszeczkę słów prawdy z tkk.
Ps. Upsss tkk przestała nadawać.


koleś się ugotował ale nie wykipiał - ... twoja prawda jest mojsza?
report
 

Postprzez bezAMBICJI » niedziela, 15 paź 2006, 10:21

Chciałabym żeby humorek mi sie poprawił :)
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez report » niedziela, 15 paź 2006, 11:22

bezAMBICJI napisał(a):Chciałabym żeby humorek mi sie poprawił :)


proszę uprzejmie - jeden dobry humor dla Pani, :-) oraz :-)
report
 

Postprzez Konsul » niedziela, 15 paź 2006, 14:03

report napisał(a):
Konsul napisał(a):Życzę sobie choć troszeczkę słów prawdy z tkk.
Ps. Upsss tkk przestała nadawać.


koleś się ugotował ale nie wykipiał - ... twoja prawda jest mojsza?

Moja prawda to prawda.
Kolesiów poszukaj gdzie indziej.
Mam życzenie, aby tkk było niezależne.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez report » niedziela, 15 paź 2006, 15:16

Konsul napisał(a):
report napisał(a):
Konsul napisał(a):Życzę sobie choć troszeczkę słów prawdy z tkk.
Ps. Upsss tkk przestała nadawać.

koleś się ugotował ale nie wykipiał - ... twoja prawda jest mojsza?

Moja prawda to prawda.
Kolesiów poszukaj gdzie indziej.
Mam życzenie, aby tkk było niezależne.

życzenie krzywdzące bo tkk jest obiektywana - zatem sor
natomiast akapit dotyczący ugotowania nie dotyczył Ciebie
a tu tłumaczenie z ugotowania
"życzenie"
Wysłany: 2006-10-13, 16:30
mała klątewka - żyby dzisiaj w czasie debaty w tkk, jeden koles ugotował sie i wykipiał -
_________________

komentarz
koleś się ugotował ale nie wykipiał - ... twoja prawda jest mojsza?


więc niechcąco wyszło tak jakbym pisał do Ciebie, sor
report
 

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości