fastservice napisał(a):szwagier napisał(a):na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miesciez japonczykiem tez sobie poradzą
pan H. Carewicz , teraz przenieśli się na ul. Matejki - równoległa do żurawia (obok KPI), pozatym mają bardzo dobrego elektronika
sobierajski jest przy nim cieńki bolek
do tego pana to tylko z mercedesem na inne rece rozkłada

z japonczykiem tez sobie poradzą