gdzie dobry mechanik

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Koala » wtorek, 10 paź 2006, 17:41

fastservice napisał(a):
szwagier napisał(a):na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miescie !! z japonczykiem tez sobie poradzą


pan H. Carewicz , teraz przenieśli się na ul. Matejki - równoległa do żurawia (obok KPI), pozatym mają bardzo dobrego elektronika
sobierajski jest przy nim cieńki bolek

do tego pana to tylko z mercedesem na inne rece rozkłada
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez krystian » środa, 11 paź 2006, 15:45

Ja polecam mechanika w Zieleniewie na przeciw Wisniewskiego, koles sie zna i robi niedrogo!
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez olciak » środa, 11 paź 2006, 18:43

A ja polecam taki mały zakładzik na przeciw plusa. Jest tam taki mechanik w długich włosach, nie wiem jak ma na imie, ale wie o co chodzi, i co najważniejsze nie jest drogi.
olciak
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 11:42

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości