Światła mijania obowiązują przez cały dzień

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RUDA » wtorek, 3 paź 2006, 21:41

Achaja napisał(a):
DeeJay napisał(a):w kolobrzegu chyba jeszcze nie wszyscy wiedza o tym ze trzeba jezdzic juz na swiatlach a policja ma niezle zniwa :)

ja dzisiaj też paru zapominalskich widziałam


ja tez sie zaliczam do tych zapominalskich :D
ale jak taka ladna pogoda, to po co te swiatla ?
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Pisak » czwartek, 5 paź 2006, 14:04

RUDA napisał(a):
Achaja napisał(a):
DeeJay napisał(a):w kolobrzegu chyba jeszcze nie wszyscy wiedza o tym ze trzeba jezdzic juz na swiatlach a policja ma niezle zniwa :)

ja dzisiaj też paru zapominalskich widziałam


ja tez sie zaliczam do tych zapominalskich :D
ale jak taka ladna pogoda, to po co te swiatla ?


ja caly rok smigam na swiatelkach i tak powinno sie robic naprawde wiele km robie w roku i autko z wlaczonzmi jest bardziej widoczne
Avatar użytkownika
Pisak
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 5 paź 2006, 13:57

Postprzez new » piątek, 6 paź 2006, 21:45

wczoraj dostałam mandat, gliny nie były wyrozumiałe. Mam nauczkę do marca.
new
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 21:34

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości