Achaja napisał(a):DeeJay napisał(a):w kolobrzegu chyba jeszcze nie wszyscy wiedza o tym ze trzeba jezdzic juz na swiatlach a policja ma niezle zniwa
ja dzisiaj też paru zapominalskich widziałam
ja tez sie zaliczam do tych zapominalskich
ale jak taka ladna pogoda, to po co te swiatla ?

