Słuchaj.... chyba mało precyzyjnie sie wyrazasz...
O 8-smej? W piatek, czy sobote?
Do Poznania 12-13 godzin? To chyba przez Norwegię...
Sorrry.. nie mogłam...

FiDo napisał(a):to ja do lodzi jade 9,5h autobusem. i to jest duzo!
autobus kolo 12h a pociag..15? 
redlovebloodgirl napisał(a):krakowianka jedzie w ciagu dnia...trudno wiec mi tracic caly dzien na pozdroz i dlatego jezdze w nocyautobus kolo 12h a pociag..15?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości