jesteś w Kołobrzegu, ale w mieście panuje powódźcichy napisał(a):chce byc juz w kg![]()
chcę, zeby był już piątek, zebym mogła już wyjechać

RUDA napisał(a):myśliwiec napisał(a):życzyłam sobie miłości... a do miłości trzeba dwojga, więc nie zniszczyłaś mi życzenia
chodzilo o to ze masz miloscczytaj faceta
ktory zostal w cywilizacji a Ty sie kisisz na bezludnej wyspie
![]()
![]()
myślę jednak że i tak mi nie zniszczyłaś zyczenia

dankul napisał(a):Aby na forum nie ciągnęły się tasiemce w stylu „moda na sukces” z racji bytu do cna wyżęte ze swej pierwotnej świeżości, moderator miał dość tego typu offtopowych kiczów zawsze święcących triumfy w notowaniu kolejnych wpisów. Forumowicze kreowaliby nowe ambitne bądź zabawne i oryginalne tematy a polityka i sensacje okresu kampanii wyborczej miałyby osobny podrozdział w dziale śmietnik bądź area51

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości