FiDo napisał(a):moj najlepszy kumpel juz od podstawowkikamila napisał(a):a kto to jest na zdjęciu pierwszy po prawej, z fot (1-foty), które wysłał Krzychu?(ciekawość)
niestety jest zajety
Mariusz, litości, to już się o nic zapytać nie mozna, bo od razu muszą być podteksty? [podkreśliłam, że pytam z ciekawości], agrr
.
Flo, dzieki.

(
niestety jest zajety 
, ale go pozdrów, ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)

![tease [smilie=tease.gif]](./images/smilies/tease.gif)