Rowerowe święto

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez dziadek » poniedziałek, 18 wrz 2006, 20:01

w odpowiedzi na liczne pytania - wyścig - turystyczny - 25 km - jest bezpłatny.
Dodatkowo pojawiły się 4 nagrody rzeczowe o wartości po 500 zł każda. :D
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » poniedziałek, 18 wrz 2006, 22:18

dziadek napisał(a):w odpowiedzi na liczne pytania - wyścig - turystyczny - 25 km - jest bezpłatny.
Dodatkowo pojawiły się 4 nagrody rzeczowe o wartości po 500 zł każda. :D

Hehe, jest o co walczyć :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez dziadek » wtorek, 19 wrz 2006, 16:09

Już mogę zdradzić - do wygrania 4 rowery
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez gość » środa, 20 wrz 2006, 22:29

rower za 500 zł ;/ :evil: to ja dziekuje
ale walki na trasie nie odpuszcze :twisted: :twisted:
gość
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 20:52

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości