simplicissimus napisał(a):Pomijając oczywiście dyskusje "fachowców" od muzyki i zabytków, załączam fragmenty koncertu Niny Kuźmy-Sapiejewskiej. Jest to część materiału wyemitowanego w Radio Kołobrzeg. Można zapoznać się z brzmieniem poczciwego Petrofa.
http://dziemba.pl/pliki/Koncert%20Nina.mp3
faktycznie rzeźnia, dobra dokumentacja rozpadu instrumentu - szczęściem mam jej pierwszy reczital na tym samym foretpianie
przesłuchałem dokładnie,
pomijam to POWALONE W NUTACH WYKONANIE - !
ale rzeźnia absolutna - renowacja jak nic -
MOK zarobił na żabach w akwariach 30 tysiecy - naprawa Petrofa może też tyle kosztować - czyli i tak jest zaje-- ście, będzie zero - a ile wrażeń
kończe - Robert dowaliłeś mi tym zapisem mp3 boleśnie - kur... znowu zaliczę doła i Ty masz chyba wykształcenie muzyczne - koniec świata...
