śMiEsZnIe KrZyWa PoDłoGa w sALi kOnCeRtOwEj RaTuSzA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report » wtorek, 19 wrz 2006, 21:35

simplicissimus napisał(a):Pomijając oczywiście dyskusje "fachowców" od muzyki i zabytków, załączam fragmenty koncertu Niny Kuźmy-Sapiejewskiej. Jest to część materiału wyemitowanego w Radio Kołobrzeg. Można zapoznać się z brzmieniem poczciwego Petrofa.

http://dziemba.pl/pliki/Koncert%20Nina.mp3


faktycznie rzeźnia, dobra dokumentacja rozpadu instrumentu - szczęściem mam jej pierwszy reczital na tym samym foretpianie

przesłuchałem dokładnie,

pomijam to POWALONE W NUTACH WYKONANIE - !
ale rzeźnia absolutna - renowacja jak nic -

MOK zarobił na żabach w akwariach 30 tysiecy - naprawa Petrofa może też tyle kosztować - czyli i tak jest zaje-- ście, będzie zero - a ile wrażeń

kończe - Robert dowaliłeś mi tym zapisem mp3 boleśnie - kur... znowu zaliczę doła i Ty masz chyba wykształcenie muzyczne - koniec świata...
report
 

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron