pogoda taka sama nad morzem jak i w mieście
-------
temat załozony w celu informacyjnym o atrakcyjności spacerów - bo nieraz jest tak, ze w mieście jest spokos a nad morzem łeb rwie z głowy
----
Konsul napisał(a):Przecież jaka jest pogoda każdy widzi za oknem, chyba nie ma w Kołobrzegu jakiś specjlanych stref klimatycznych.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości